Naše kurzy nemčiny sú orientované pre všetkých aktívnych Slovákov žijúcich v pohraničí – pre začiatočníkov, ako aj pre mierne pokročilých. Kurzy pokryjú kompletné základy nemeckého jazyka pre lepšie uchopenie nemčiny v praxi. Vysvetľovať sa bude všetko, čo bude potrebné pre zúčastnených.know-740192_640

balloons-874838_1280

Momentálne nie je otvorený žiaden kurz nemčiny.

[su_note note_color=“#f7fe74″ radius=“4″]Prihlásiť sa môžete mailom na info zavinac cestaksebe.com alebo na tel. č. 0043 676 531 24 36.[/su_note]

Výhody kurzu:

  • Individuálny prístup
  • Skupina do max. 8 ľudí
  • Používanie gramatiky v hovorovej forme
  • Praktická výučba
  • Komunikácia len v nemčine
  • Praktické a interaktívne učebné materiály
  • Pomoc pri dialekte

Pri záujme o individuálne vyučovanie, alebo o info, kedy otvoríme ďalší kurz mi napíšte.

Prihlásiť sa môžete mailom na info zavinac cestaksebe.com alebo na tel. č. 0043 676 531 24 36.

[su_note note_color=“#daf2bd“]Do pozoronsti dávam naše ostatné aktivity, ktoré častokrát prebiehajú dvojjazyčne, alebo len po nemecky, pri ktorých si tiež môžete zlepšovať vašu nemčinu.[/su_note]

 


PripravaNaPohovorFB_finalPríprava na pohovor v nemčine

Od roku 2015 vedieme s učiteľkou nemčiny Zuzanou Polákovou workshop „Príprava na pohovor v Rakúsku„. Cieľom kurzu je pripraviť ľudí na pohovor v nemčine, napísať správne životopis a motivačný list, naučiť sa prácu v Rakúsku hľadať, naučiť sa reagovať na telefonáty, ako aj nacvičiť si pohovor. Prihlášky posielajte na e-mail info (zavinac) cestaksebe.com alebo rezervujte si miesto telefonicky na tel. č. 0043 676 531 24 36.

Gramatiku vedie Zuzana Poláková, vyštudovala pedagogickú fakultu UK Komenského odbor Nemecký jazyk a literatúra, 8 rokov vyučovala nemecký jazyk na základnej škole a gymnáziu, momentálne pracuje v nemeckej firme a naďalej nemecký jazyk doučuje.

Konverzáciu vediem ja, Tina Burgwieser. V Rakúsku žijem od roku 1996 a prešla som pracovne rôznymi branžami – od maloobchodu až po fabriku, od disponenta v metalurgickej oblasti, cez univerzitu, až k programátorovi. Mám skúsenosti v prekladateľstve a tlmočení, pracujem v technickej oblasti (strojníctvo a informatika) a zároveň vediem sebarozvojové semináre a terapie. Za sebou mám papierovačky-vybavovačky od výmyslu sveta, môžem pomôcť nie len konverzovať, ale aj v iných rakúsko-špecifických otázkach.

Ak ste prepásli prihlasovaciu lehotu a máte záujem zúčastniť sa niektorého kurzu, kontaktujte ma na e-mailom na info (zavinac) cestaksebe.com alebo na tel. č. 0043 676 531 24 36.

2 thoughts on “Kurzy nemeckého jazyka

 • 29. januára 2017 at 8:08
  Permalink

  Dobry den,
  Zijem uz 2 rok v at a hladam kurz nemciny kvoli zlepseniu konverzacie a gramatiky. Chcela by som sa informovat ohladom kurzov, popripade nejake individualne doucovanie.
  Dakujem

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: