Naše kurzy nemčiny sú orientované pre všetkých aktívnych Slovákov žijúcich v pohraničí – pre začiatočníkov, ako aj pre mierne pokročilých. Kurzy pokryjú kompletné základy nemeckého jazyka pre lepšie uchopenie nemčiny v praxi. Vysvetľovať sa bude všetko, čo bude potrebné pre zúčastnených.know-740192_640

balloons-874838_1280

Momentálne nie je otvorený žiaden kurz nemčiny.

Prihlásiť sa môžete mailom na info zavinac cestaksebe.com alebo na tel. č. 0043 676 531 24 36.

Výhody kurzu:

  • Individuálny prístup
  • Skupina do max. 8 ľudí
  • Používanie gramatiky v hovorovej forme
  • Praktická výučba
  • Komunikácia len v nemčine
  • Praktické a interaktívne učebné materiály
  • Pomoc pri dialekte

Pri záujme o individuálne vyučovanie, alebo o info, kedy otvoríme ďalší kurz mi napíšte.

Prihlásiť sa môžete mailom na info zavinac cestaksebe.com alebo na tel. č. 0043 676 531 24 36.

Do pozoronsti dávam naše ostatné aktivity, ktoré častokrát prebiehajú dvojjazyčne, alebo len po nemecky, pri ktorých si tiež môžete zlepšovať vašu nemčinu.

 


PripravaNaPohovorFB_finalPríprava na pohovor v nemčine

Od roku 2015 vedieme s učiteľkou nemčiny Zuzanou Polákovou workshop „Príprava na pohovor v Rakúsku„. Cieľom kurzu je pripraviť ľudí na pohovor v nemčine, napísať správne životopis a motivačný list, naučiť sa prácu v Rakúsku hľadať, naučiť sa reagovať na telefonáty, ako aj nacvičiť si pohovor. Prihlášky posielajte na e-mail info (zavinac) cestaksebe.com alebo rezervujte si miesto telefonicky na tel. č. 0043 676 531 24 36.

Gramatiku vedie Zuzana Poláková, vyštudovala pedagogickú fakultu UK Komenského odbor Nemecký jazyk a literatúra, 8 rokov vyučovala nemecký jazyk na základnej škole a gymnáziu, momentálne pracuje v nemeckej firme a naďalej nemecký jazyk doučuje.

Konverzáciu vediem ja, Tina Burgwieser. V Rakúsku žijem od roku 1996 a prešla som pracovne rôznymi branžami – od maloobchodu až po fabriku, od disponenta v metalurgickej oblasti, cez univerzitu, až k programátorovi. Mám skúsenosti v prekladateľstve a tlmočení, pracujem v technickej oblasti (strojníctvo a informatika) a zároveň vediem sebarozvojové semináre a terapie. Za sebou mám papierovačky-vybavovačky od výmyslu sveta, môžem pomôcť nie len konverzovať, ale aj v iných rakúsko-špecifických otázkach.

Ak ste prepásli prihlasovaciu lehotu a máte záujem zúčastniť sa niektorého kurzu, kontaktujte ma na e-mailom na info (zavinac) cestaksebe.com alebo na tel. č. 0043 676 531 24 36.

2 thoughts on “Kurzy nemeckého jazyka

 • 29. januára 2017 v 8:08
  Permalink

  Dobry den,
  Zijem uz 2 rok v at a hladam kurz nemciny kvoli zlepseniu konverzacie a gramatiky. Chcela by som sa informovat ohladom kurzov, popripade nejake individualne doucovanie.
  Dakujem

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: