Dátum/čas:
24.02.2018
9:00 - 18:00

Duchovné učenie národu Esejského je jedinečné prastaré učenie, bolo hovorené, že je najmenej 8.000, možno aj 10.000 rokov staré, alebo ešte staršie. Esejci, alebo Eséni sa riadili v živote pár základnými princípmi, ktoré vychádzajú z vedomia, že všetko je so všetkým prepojené a jeho súčasťou, a každý ako súčasť jednoty má k dispozícii všetky jemu dostupné sily. Týmto silám dokonale rozumeli a využívali ich pre prospech života.

Každý a všetko, čo nás stretá nám niečo hovorí. Každá situácia je šancou rozpoznať ďalšie uhly pohľadu – spoznať okolie, ako aj spoznať sám seba. Každý a všetko v našom živote je darom – na našej ceste k sebe. Vzťah máme so všetkým a s každým, koho stretneme. Niektoré si ani neuvedomujeme, niektoré v nás vyvolávajú určité reakcie. Podľa našich reakcií môžeme vypátrať, čo nám situácie a vzťahy ukazujú, čo v nás, vo svojom vnútri nie je v harmónii.

Esejské zrkadlá je nástroj na zistenie, čo presne nám situácie v našom živote ukazujú. Čo o nás daná situácia vyjadruje. Pomáhajú nájsť v sebe, čo nám druhí zrkadlia, na čo v nás druhí reagujú alebo na čo my u druhých emocionálne reagujeme. Pomocou nájstrojov Esejských učení môžeme ďalej pochopiť príčiny a nežiadúce vzorce správania, situácie a vzťahy premeniť na harmonické a podporujúce.

Obsah kurzu:
– Princípy života podľa Esénov
– Strom života
– 14 podporných síl a Esejské komúnie
– 3 základné vzorce strachov
– 7 zrkadadiel sebaspoznania a liečenia vzťahov
– Meditácie, kontepmlácie, hlbinné imaginácie
– Základy práce s kartami Esejských učení a zrkadiel

Učenia Majstrov Esejských sa do dnešnej doby podávajú ďalej v uzavretých kruhoch a ich výučba zahŕňa niekoľkostupňový výcvik obsahujúci silné liečiteľské techniky, ako aj nástroje na porozumenie podstaty vecí a javov v živote, ako aj v sebe samom. Ja som mala možnosť sa takéhoto výcviku zúčastniť a od roku 2012 vytváram Karty Esejských učení a zrkadiel pre lepšie uchopenie učení pre verejnosť a ich praktické využitie. Esejské zrkadlenie pochádza z objavu Gregg Bradena v Qumránskych zvitkoch a krásne dopĺňa na praktickej úrovni Esejské učenia.

Organizačné:
Dátum: 24.2.2018
Čas: 9:00 – 18:00
Miesto: Zentrum Effata Vita, Donaulände 17, 2410 Hainburg (Zentrum je dobre dostupné z Bratislavy MHD alebo autom)

Zvýhodnená cena do 24.1.2018: 75,-
Normálna cena kurzu od 25.1.2018: 89,-
Výhodná cena kurzu je braná podľa dátumu zaplatenia kurzového poplatku a nie podľa dátumu prihlásenia sa. Ak sa prihlasujete v posledný deň výhodnej ceny kurzu, treba v ten deň aj zaplatiť, v opačnom prípade na mieste kurzu doplatíte zvyšok do plnej ceny kurzu.

PLATBA:
Hypo NOE, IBAN: AT715300001154041709, BIC/SWIFT-Code: HYPNATWW, Meno: Martina Burgwieser
STORNO:
Zrušenie účasti do 10.2.2018 účtujeme 10% poplatok zo zaplatenej ceny
Zrušenie účasti do 17.2.2018 účtujeme 50% poplatok zo zaplatenej ceny
Zrušenie účasti od 24.2.2018 účtujeme 100% poplatok zo zaplatenej ceny

Možnosti záväznej prihlášky:
– Rezervácia cez webstránku
– E-Mail na info@cestaksebe.com

Kategórie


Miesta konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Rezervácia

Voľné miesta 15

Typ vstupenkyCenaMiesta
Zvýhodnená vstupenka€ 75,00


Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: