Dátum/čas:
11.02.2017
20:00 - 20:30

yoga-657045_1280V sobotu 11.2. od 20:00 do 20:30 otvorím pre vás portál liečivej energie. Pracujem so svetelnými bytosťami, konkrétne s energiou Sananda. Liečivá energia je tu pre vás zdarma. Pripojiť sa môže každý, kto cíti ťah sa zúčastniť.

Potvrdenie účasti
Pre jasné potvrdenie vášho zámeru je potrebné, aby ste mi dali vedieť pomocou komentáru s vetou „Prijímam liečivú energiu“, že sa zúčastníte udalosti.

Prevedenie
V danú čas si na pol hodinku si sadnite alebo ľahnite si do pokoja so zámerom, napájam sa na portál liečivej energie. Uvoľnite svoje telo, dýchajte plynule. Uvoľnite vašu myseľ, na nič sa nesústreďte, len pozorujte. Zostaňte v bdelej pozornosti.
Napojenie na portál liečivej energie môže mať nasledovné príznaky:
– pocit úplného uvoľnenia a ľahkosti
– pocit mravčenia v tele
– pocit mieru, úľavy, pokoja
– pocity nepríjemné, pocit chcieť plakať (vyplačte sa)
– vnímanie farieb, zvukov, symbolov a iných obrazov
– a mnoho ďalších…

Ak to nestihnete, sadnite alebo ľahnite si neskôr do kľudu so zámerom, napájam sa na portál liečivej energie a ďalej postupujte ako je vyššie uvedené.

Ak máte pri sebe zápisník, napíšte vaše vnemy. Môžete ich napísať aj do komentárov v udalosti, alebo do správy.


Miesta konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

2 thoughts on “Online – Portál liečivej energie

 • 11. februára 2017 at 17:14
  Permalink

  Prijímam liečivú energiu

  Reply
 • 11. februára 2017 at 21:01
  Permalink

  Ďakujem za vašu účasť a prejavenú dôveru. Na začiatku som mala obraz kruhu, ako sa postupne pripájali ľudia. Počas meditácie som vnímala striedanie farieb, zelenej, ružovej, zlatej a modrej. Problémy v hornej časti chrbtice a v kolene u niekoho. Liečivé špirály, ako sa striedajú intenzitou. Pocit mieru, lásky a pokoja. Silný zážitok, ďakujem za túto úlohu a vaše prijatie. <3 <3

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: