Načítanie mapy…

Adresa
Donaulände 17
Hainburg an der Donau


2410
Austria


Zentrum Effata Vita poskytuje priestor pre získanie vnútorného kľudu a harmónie, pre stretnutie sa so samým sebou, ako aj so spriaznenými dušami, pre porozumenie, povzbudenie, iné uhly pohľadu, alebo dar vypočutia si príbehov a životných udalostí.

Na ceste pochopenia seba samého, ako aj pochopenia okolitého sveta, môjho vzťahu k sebe a k iným pomáha cesta otvorenia sa vlastnému vnútru, konštruktov v ňom a rozpoznanie energií, ktoré ovplyvňujú mňa a moje okolie. Otvorením sa samému sebe má človek možnosť spoznať sa, uvedomiť sa a na základe uvedomenia sa zmeniť, pokiaľ a v akom rozsahu si to praje. Otvorenie sa a skúmanie vlasntého života potrebuje dávku odvahy, ktorej nájdenie a uplatnenie majú podporiť aj aktivity v Zentrum Effata Vita.

O centre

Priestory centra sa nachádzajú na prízemí nášho rodinného domu. K terapeutickej a meditačnej miestnosti patrí vlastná toaleta a kúpeľňa so sprchovým kútom, kumbál pre stoličky, vankúše a deky, ako aj kuchyňa vybavená chladničkou, mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou. Pre kreatívne činnosti v centre máme dostatok stolov. V lete je možné premiestniť sa na terasu do záhrady a vychutnávať si čerstvý vzduch. K centru patrí tzv. otvorená knižnica s cca. 100 knihami na vypožičanie. Zároveň máme vždy 10-20 titulov vybraných kníh s možnosťou zakúpenia. Blízky Dunaj a príroda lákajú na prechádzky a relax.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Ubytovanie a prenájom priestorov

Ponúkame možnosť ubytovania sa priamo v centre, k dispozícii je jedna jednolôžková rozťahovacia posteľ, jedna dvojlôžková, ako aj karimatky.

Ak máte záujem u nás zorganizovať váš workshop, seminár, kurz, meditácie, alebo potrebujete miestnosť pre osobné terapie alebo masáže, je možné si priestor aj prenajať podľa vzájomnej dohody.

Jednotlivé ceny za nájom nájdete v tu v cenníku.

 

Ako sa sem dostanete autom, alebo autobusom

Príjazd autom – na prvom kruhovom objazde (pri obchodnom centre Galleria Danubia a Penny) do prava. Prejsť cez koľajnice a na ďalšej križovatke do ľava, smer Dunaj. Cesta vedie rovno a potom prudko do ľava, popod železničnú trať hneď odbočiť do prava, smerom dole k Dunaju. Pri Vodnej veži odbočiť do ľava a hľadať žltý dom s číslom 17. Parkovacích miest je pred domom dostatok.

Možno by ste sa tí, čo prídete autom a máte voľné miesto, mohli ozvať v komentároch pri danej udalosti a zviezť tých bez auta. 

Snímek1   Snímek2

Príjazd autobusom:

Z Bratislavy sem ide autobus 102829 (MHD – Slovak Lines Express)  z pod  autobusovej stanice, Mosta SNP alebo z Einsteinovej. Lístok sa dá zakúpiť cez internet, alebo u šoféra autobusu a cena lístka je 1,50 euro.

Ohladom odchodov pozri radsej radšej tu: Bratislava-Hainburg

V Hainburgu treba vystúpiť na Hlavnom námestí – Hauptplatz. Odtiaľ je to 3-4 minúty peši.

Mapka pre „pešiakov“ je tu:

MapkaPeskyZBA

Kto prídete busom, budete mať prechádzku starým mestom inklusive. Vystúpite pri tomto kostole a otočte sa ku hlavnému námestiu. Je tam fontána.

IMAG0703       IMAG0705

Zrakom (poprípade ďalšími zmyslami 😉 ) hľadajte túto uličku medzi domami, je smerom dole od kostola. Je tam tabuľa smer Dunaj – „Donau“:

IMAG0706

Prejdite popod striešku – dostanete sa na chodník s mačacími hlavami (POZOR pre obuv na vysokých opätkoch mierne rizikové, ba priam možno aj vysoko nebezpečné).

IMAG0707

Stále rovno, cez cestu zase do malej uličky pomedzi domy (za dobrej viditeľnosti a pri ostrom zraku vzadu vidno Dunaj)

IMAG0709

Dole po schodoch, popod starú bránu:

IMAG0712

Zase stále rovno, až prídete pred vlakovú stanicu:

IMAG0716

Tu treba ísť do PRAVA a hľadať číslo 17 – žltý dom.

TabulaEffataVita

Kto prišiel moc skoro, môže prejsť popod železničnú trať a poprechádzať sa popri Dunaji.

Smerom do Bratislavy sa dostanete zo zastávky Viedenskej brány – Wiener Tor, alebo spred Penny (Ungartor).

MapkaPeskyDoBA

Upcoming Events

Centrum Effata Vita Hainburg

Pridaj komentár