Načítanie mapy…

Adresa
Donaulände 17
Hainburg an der Donau


2410
Austria


Zentrum Effata Vita poskytuje priestor pre získanie vnútorného kľudu a harmónie, pre stretnutie sa so samým sebou, ako aj so spriaznenými dušami, pre porozumenie, povzbudenie, iné uhly pohľadu, alebo dar vypočutia si príbehov a životných udalostí.

Na ceste pochopenia seba samého, ako aj pochopenia okolitého sveta, môjho vzťahu k sebe a k iným pomáha cesta otvorenia sa vlastnému vnútru, konštruktov v ňom a rozpoznanie energií, ktoré ovplyvňujú mňa a moje okolie. Otvorením sa samému sebe má človek možnosť spoznať sa, uvedomiť sa a na základe uvedomenia sa zmeniť, pokiaľ a v akom rozsahu si to praje. Otvorenie sa a skúmanie vlasntého života potrebuje dávku odvahy, ktorej nájdenie a uplatnenie majú podporiť aj aktivity v Zentrum Effata Vita.

O centre

Priestory centra sa nachádzajú na prízemí nášho rodinného domu. K terapeutickej a meditačnej miestnosti patrí vlastná toaleta a kúpeľňa so sprchovým kútom, kumbál pre stoličky, vankúše a deky, ako aj kuchyňa vybavená chladničkou, mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou. Pre kreatívne činnosti v centre máme dostatok stolov. V lete je možné premiestniť sa na terasu do záhrady a vychutnávať si čerstvý vzduch. K centru patrí tzv. otvorená knižnica s cca. 100 knihami na vypožičanie. Zároveň máme vždy 10-20 titulov vybraných kníh s možnosťou zakúpenia. Blízky Dunaj a príroda lákajú na prechádzky a relax. Momentálne prebieha prestavba centra, ktoré dostane svoj vlastný vchod s recepciou. Plánované ukončenie prestavby je koniec augusta 2017.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Prenájom priestorov

Ak máte záujem u nás zorganizovať váš workshop, seminár, kurz, meditácie, alebo potrebujete miestnosť pre osobné terapie alebo masáže, je možné si priestor aj prenajať podľa vzájomnej dohody.

Ako sa sem dostanete autom, alebo autobusom

Príjazd autom – na prvom kruhovom objazde (pri obchodnom centre Galleria Danubia a Penny) do prava. Prejsť cez koľajnice a na ďalšej križovatke do ľava, smer Dunaj. Cesta vedie rovno a potom prudko do ľava, popod železničnú trať hneď odbočiť do prava, smerom dole k Dunaju. Pri Vodnej veži odbočiť do ľava a hľadať žltý dom s číslom 17. Parkovacích miest je pred domom dostatok.

Možno by ste sa tí, čo prídete autom a máte voľné miesto, mohli ozvať v komentároch pri danej udalosti a zviezť tých bez auta. 

Snímek1   Snímek2

Príjazd autobusom:

Z Bratislavy sem ide autobus 102829 (MHD – Slovak Lines Express)  z pod  autobusovej stanice, Mosta SNP alebo z Einsteinovej. Lístok sa dá zakúpiť cez internet, alebo u šoféra autobusu a cena lístka je 1,50 euro.

Ohladom odchodov pozri radsej radšej tu: Bratislava-Hainburg

V Hainburgu treba vystúpiť na Hlavnom námestí – Hauptplatz. Odtiaľ je to 3-4 minúty peši.

Mapka pre „pešiakov“ je tu:

MapkaPeskyZBA

Kto prídete busom, budete mať prechádzku starým mestom inklusive. Vystúpite pri tomto kostole a otočte sa ku hlavnému námestiu. Je tam fontána.

IMAG0703       IMAG0705

Zrakom (poprípade ďalšími zmyslami 😉 ) hľadajte túto uličku medzi domami, je smerom dole od kostola. Je tam tabuľa smer Dunaj – „Donau“:

IMAG0706

Prejdite popod striešku – dostanete sa na chodník s mačacími hlavami (POZOR pre obuv na vysokých opätkoch mierne rizikové, ba priam možno aj vysoko nebezpečné).

IMAG0707

Stále rovno, cez cestu zase do malej uličky pomedzi domy (za dobrej viditeľnosti a pri ostrom zraku vzadu vidno Dunaj)

IMAG0709

Dole po schodoch, popod starú bránu:

IMAG0712

Zase stále rovno, až prídete pred vlakovú stanicu:

IMAG0716

Tu treba ísť do PRAVA a hľadať číslo 17 – žltý dom.

TabulaEffataVita

Kto prišiel moc skoro, môže prejsť popod železničnú trať a poprechádzať sa popri Dunaji.

Smerom do Bratislavy sa dostanete zo zastávky Viedenskej brány – Wiener Tor, alebo spred Penny (Ungartor).

MapkaPeskyDoBA

Odchody autobusov od Ungartor (pri Penny markte)

Ungartor-EV

Upcoming Events

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.
Centrum Effata Vita Hainburg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *