Každý druhý mesiac máte možnosť pridať sa k vedeným online meditáciam v udalosti Mesiac s Archanjelmi.

Projekt intenzívny mesiac s Archanjelmi sú 4 večery naladenia sa pomocou vedenej online meditácie a 4 týždne prijímania harmonizácie a liečenia pomocou anjelských energií a každý účastník dostane individuálne posolstvo týždňa.

Pre mňa sú anjeli pomenovania síl, ktoré nás neustále obklopujú. My sa môžeme na tieto sily naladiť a využiť ich pre náš rozvoj a liečenie. Na každom zo štyroch večerov sa z pohodlia vášho domova v online vedenej meditácii naladíme na jednu konkrétnu silu a nasledujúci týždeň budeme prijímať jej podporu. Témy, ktorým sa budeme venovať:

star-997360_12801. týždeň: Archanjel Rafael – téma zdravie a vyrovnanosť, fyzické bytie
2. týždeň: Archanjel Michael – téma vzťahy a očista, emocionálne bytie
3. týždeň: Archanjel Uriel – téma práca a úspech, mentálne bytie
4. týždeň: Archanjel Gabriel – téma intuícia a jasnosť, spirituálne bytie

Pre účastníkov bude vytvorený článok, ku ktorému dostanú heslo pre vzájomné zdielanie skúseností, pre otázky a podporu. Každý pondelok v článkuk pribudne jedna meditácia a tieto meditácie vám budú prístupné počas celého mesiaca a môžete ich ľubovoľne často opakovať. Individuálne anjelské posolstvá obdrží každý zvlášť e-mailom.

Najbližší mesiac s online meditáciami sa koná v marci 2018 – prihlásiť sa môžete tu.

 

Pripravujeme možnosť objednať si online vedené meditácie aj v našom e-shope.

 

Každý utorok o 19:00 sa koná v Centre Effata Vita v Hainburgu vedená meditácia na tému, akú si účastníci zvolia. Napríklad: vnútorná sila, odpustenie, vyrovnanie emócii, harmonizácia, doplnenie energie, očista, upokojenie mysle, sebahodnota, samoliečenie.

Najbližšie meditácie nájdete tu v našom kalendári udalostí.

 

 

%d blogerom sa páči toto: