Palec – Podarené a plány

Podarené:
Spojiť nemčinu a meditáciu sa mi zdá super. Prvú hodinu máme za sebou, vďaka za početnú účasť a hlavne za nápady a vylepšováky. Ide toooo! Parádička! Inak sme boli spolu virtuálne nakupovať v Lidli :). Super bolo, že mi účastníci hneď vedeli povedať, čo presne si zapamätali, čo im predtým nešlo. A to nabudúce bude náš systém ešte vylepšený! Mám z toho veľkú radosť.

V piatok sme si super zacvičili jogu, dokonca sa mi tak trochu aj stoj na predlaktiach podaril! Až pokiaľ som skoro nepadla na Alex, tak som to potom nechala. Vzdávam hold Soničke, že vymyslela také cviky, aby sme sa tam úplne v pohode všetci šiesti pomestili.

Potom prišla meditka a ešte že sme boli samí dobrí ľudia, ktorých sa všade veľa zmestí a nakoniec sme sa pomestili :). Spojili sme sa s našou vnútornou múdrosťou, našim liečiteľom a všetci noví, čo predtým ešte nemeditovali dokázali super nasledovať a sledovať, čo sa im objavilo. Paráda ľudia!

Tento týždeň som sa velice snažila prispieť na portál pixabay. Beriem odtiaľ grátis fotky a grafiky a že veď aj ja môžem pomôcť. Mno. Z dvadsiatich fotiek mi schválili asi šesť, a aj to boli dve čo segra fotila. Ostatné nezodpovedali požadovanej kvalite a keďže som bola veľmi snaživá a toľko ich tam uploadla a toľko mi zamietli, tak ma zablokovali! Hihihihi. Doprispela som. Heh. Koho zaujímajú fotky čo prešli, sú tu. Inak pixabay je podľa mňa úplne super zdroj nádherných fotiek.

Ha, a k podarenému pridám aj úspešné vymenenie pneumatík a doplnenie oleja. Vďaka pneu-service na Vyšehradskej!

Plány:
NemcinaMeditaciouBlízka budúcnosť je naša štvrtková nemčinová meditácia, pripravovala som ju – budeme spolu cestovať niekam dopravným prostriedkom.

Ďalšia blízka je piatková meditácia, téma bude „Celistvosť, navrátenie stratených častí“. V podstate žiadne čiastky „stratiť“ nemôžeme, ale môžeme k nim stratiť prístup. A presne tomuto sa budeme v meditácii venovať, obnovíme ku nim prístup, precítime našu novú celistvosť.

No a náš sobotňajší mini-bazár – ešte je pár miest pre „predajco-vymieňačov“ voľných, hláste sa, kto máte doma vecičky, čo by iného potešili a vy ich už nepotrebujete. Alebo ak chcete niečo predať, čo ste vyrobili alebo vyradili. Teším sa spoločné posedenie a stretnutie sa so susedmi a novými ľuďmi. Inak je to aj vaša super príležitosť navštíviť nás.

Ukazovák – Učenie

Nové som sa naučila na stredajšej nemeckej konverzácii, že netopiere sa na zimu utiahnu do tmavých vlhkých miest a zimu prespia.

Prostredník – Pozornosť a myšlienky

Premýšľam a plánujem, ako by sme mohli využiť našu veľkú povalu na cvičenie. Už mi aj napadlo, kam dať schody bez toho, aby sme rozbili polku domu zvnútra. Ešte potrebujem presvedčiť Dadku o perfektnosti tohto nápadu, nájsť vhodného architekta/projektanta, aby sme vedeli, čo treba všetko spraviť a koľko nás to bude stáť a potom ešte našporiť na to tie euráče. Hýbe sa to! 😀

creator-602533_1920Ďalší nápad čo som mala je urobiť meditáciu ku vzniku sveta. Najskôr si ju chcem precítiť a osamote zameditovať, potom uvidím, či bude taká super, aký pocit som pri tom nápade mala.

Pred pár dňami som mala potrebu aj vôbec ničomu sa nevenovať a dve hodiny som nič nerobila, len ležala a driemala. Bez plánov, bez myšlienok, bez hľadania riešení, bez čítania alebo bez hudby. Len čistý vedomý oddych s uvoľnenou mysľou. Paráda.

Prsteník – Priatelia, rodina, známosti

Mám pocit, že aj keď prichádzajú noví ľudia ku nám, že ich poznám. Niektorých vyslovene by som šla presviedčať, že sa poznáme. Akoby sa spájala dávna rodina.

Malíček – Moje telo a zdravie

Podarilo sa mi dve doobedia za sebou pracovať v stoji na balance-boarde, zacvičiť si kľuky na parapete, zdvíhať nohy na rebrine a super si jógu zacvičiť. Cíti sa to veľmi dobre. Mohla by som ešte trochu pridať.

A imunitný systém vyzerá byť v poriadku, pár dní sme mali závadnú pitnú vodu a síce som ju vedome nepila, ale tak pri umývaní zubov sa mi nepodarilo brať len prevarenú.

abstract-686259_1920Pred pár dňami som znova vedome snívala – hojdala som sa na elektrických kábloch, ktoré svietili (ako také laserové lúče) a veľmi som sa z toho tešila a kričala som: vedome sníííííííívam, paráááádaaaa. Potom som šla do nejakého domu a hľadala som prázdnu miestnosť, chcela so si  tam pozvať jedného z archanjelov. Nepodarilo sa mi to. Polovicu toho vedomého sna som už aj zabudla, som si ho hneď ráno nezapísala.

Ešte si spomínam, že môj štvrtok bol smiešny a radostný. Od rána mi napadali samé smiešne veci, uškŕňala som sa na ulici, táto nálada zostala až do večera. Cestou domou som videla takého starčeka čo šiel pomaly o palici po meste. Začal fúkať dosť vietor a starček pokračujúc pomalým neistým krokom zdvíha bakulu a tým ohnutým koncom si prichytil na vrchu hlavy čapicu! Bolo to také nádherné a smiešne! Vynašiel sa!

Aké boli vaše posledné dni?


Najbližšie udalosti:

24. septembra 2018 - 30. septembra 2018

Ashtanga Yoga – 27.09.2018 18:30 - 19:30
Masáž a naprávanie – 28.09.2018 - 29.09.2018 Celodenná
Ranná yoga – 28.09.2018 7:00 - 8:00

1. októbra 2018 - 7. októbra 2018

Ashtanga Yoga – 01.10.2018 18:30 - 19:30
Vedená meditácia – 02.10.2018 19:00 - 20:30

Prihlás sa na odber nášho informačného letáku:

Select list(s):

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Tagged on:         

6 thoughts on “Tinin 5P denník 22.11.2015

 • 22. novembra 2015 at 11:18
  Permalink

  Ja som spravil mostííííík :mrgreen: Síce iba na pár sekúnd, ale podarilo saaa 🙂 Mám veľkú radosť. Zo všetkého! Veľa udalostí, zážitkov sa mi podarilo zažiť – precítiť, za posledné 2 týždne a cíti sa to úžasne a veľmi šťastne. Mám pocit, že za veľa z toho vďačím vám všetkým. Jasné, najviac sebe, ale ten pocit, že sú aj spojené kanály vnímania vo veľkej sieti, čo spája všetko, mi práve dáva-pripomína ten dôverný pocit blízkosti rodiny. Viem, že všetko je rodina, ale (za)žiť ten pocit, je niečo iné. Je to obrovská radosť a uvedomenie sa. Práve počúvam hudbu, ktorá x násobne ešte umocňuje tento pocit prepojenia a mám pocit, že moje srdce objíma celú slnečnú sústavu a aj mliečnu dráhu a ešte ďalej. Moje ruky dokážu objať úplne všetko, čo si moje vedomie dokáže predstaviť. Sedím pri ohni a okolo mňa sedí so mnou matka zem a otec vesmír a spolu spievame pieseň života. Všetko je dobré a sen, ktorým tvorím svoju skutočnosť sa ťahá z mojej duše, ako zlatá niť do nekonečna. Darí sa všetko, na čo siahnem a všetko čo siahne na mňa je požehnané.
  Keď sa obzriem, na tej hore kde teraz sedím a horí môj oheň, horí nekonečné množstvo ohňov a každý tam tancuje svoj posvätný tanec a je to tak nádherný pohľad. Každý spieva svoju posvätnú pieseň a je to súzvuk tvorenia v nádhere a radosti. Duše krásne ako život sám jedna vedľa druhej, ruka v ruke v pochopení a súzvuku.
  Ja som Ty a Ty si Ja <3

  Reply
   • 23. novembra 2015 at 12:47
    Permalink

    jojo, počas hodiny a ešte som aj na 2 sekundy stál na rukách tú polohu, čo si oprieš kolená do predlaktí a to nehovorím o strome, že som aj s pravou a aj ľavou nohou mal rovnováhu a dal ruky nad hlavu do pištolníka a že som sa potom zohol/čupol na zem s tým otočeným a opreným chodidlom o stehno, keď som stál na na ľavej nohe, len na pravú ma príliš bolelo koleno, takže tam som to zatiaľ nedal … čiže zase samé osobáky a veľa, veľa veľa 😉 … toto je obdobie posúvania hraníc jak hovado 😆

    Reply
 • 23. novembra 2015 at 13:30
  Permalink

  Absolutna parada 🙂 Robim teraz ze wau a mrzi ma, ze som nic z toho na hodine nepostrehla a tlieskam ti aspon teraz. Kolena do predlakti je Vrana alebo Bakasana, vascinou sa radi do asan pre pokrocilych 🙂

  Reply
  • 23. novembra 2015 at 14:25
   Permalink

   No trochu som sa na hodine skrýval. Hlavne pri tých pozíciach dole 🙂 No a keďže som zo zadu videl na všetkých a veľmi im/vám to išlo, mal som namakanú motiváciu a to ma vyhecovalo ….ako vždy 🙂
   Komu česť, tomu česť …. nie žeby bol niekto, komu nie 😆

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: