Ako plynúť s prúdom?

Abraham si vraví energetické “spoločenstvo”, ktoré “kanáluje” Esther Hicks. “Stretol” som sa s “nimi” už pred 2. rokmi a verím, že veľa ľudí ich pozná už dlhšie. Na youtube sa nachádza veľa audio a video záznamov z prednášok, kde Esther umožňuje Abrahamovi diskutovať s ľuďmi na rôzne témy. Abrahama vnímam ako veľmi múdru inteligenciu, ktorá nám svojim zdieľaním pomáha v ceste k spoznávaniu seba 🙂

Tento krát som narazil ne rozhovor, kde sa zhruba v 1/3 Abraham rozbehne v špecifikácii, ako oni vnímajú plynutie v prúde a je to pre mňa vlastne kopa tých najkrajších pozitívnych afirmácii.

Vďaka Soničke uzrel svetlo sveta aj slovenský preklad a za to Ti so srdca ďakujem 🙂

milujem jednoduchosť môjho sveta, milujem to, čo viem o vibrácii; to, že viem, že všetko je o frekvencii, na ktorú sa môžem sústrediť. Milujem ľahkosť, ktorú som už často schopná dosiahnuť. Milujem to, ako som schopná dať čas bokom, aby som dokázala nájsť tento pocit ľahkosť a uvoľnenosti.

Tak veľmi som vďačná za to, že poznám zákony vesmíru, tak veľmi ďakujem za pochopenie svojej vibračnej podstaty, tak veľmi si cením pochopenie mojej schopnosti sústrediť pozornosť a využívať svoju hybnú silu. Milujem vedomie, že môžem tento deň začať vibráciou pohody a ľahkosti. Tak veľmi ma teší vedomie toho, že zdroj ma obklopuje a takisto aj všetkých ostatných; že všetci, ktorí sú mi drahí, sú tiež obkolesení touto ľahkosťou. Milujem mať túto ľahkosť aktivovanú v sebe spôsobom, ktorým ju viem úplne rozpoznať a precítiť a naozaj byť jej vlastníkom.

Milujem poznanie, že som vedená k dokonalým myšlienkam a správaniu presne v ten pravý čas na to, aby sa tak dialo a medzitým dokážem sedieť v kľude, avšak v dychtivej vďačnosti za všetko, čo príde. Som šťastná z toho, kde sa práve teraz nachádzam a radostne očakávam, čo bude nasledovať. Viem, že je veľa takých, ktorí hľadajú, zatiaľ čo ja nachádzam poznanie. A preto pociťujem hlbokú radosť z toho, že smiem moje poznanie ukazovať prostredníctvom svojich skúseností takým spôsobom, ktorým budú zjavné vo všetkých ohľadoch pre tých, ktorých na svojej ceste stretnem.

Som tak šťastná, že moja ľahkosti nie je ničím podmienená a že ju nachádzam iba pomocou svojho sústredenia. Tak veľmi je mi drahá jemnohmotná energia, o ktorej som presvedčená, že prúdi s ľahkosťou a dokonalosťou okolo všetkého, čo je. Milujem rozjímanie o tom, že existuje prostredie pohody, ktoré je zamerané na nás všetkých do takej miery, že dokážeme nájsť ľahkosť a umožníme jej vstúpiť, aby sme mohli túto pohodu spoznať. Jednoducho to milujem, keď sa moja ľahkosť začne rozširovať, keď vnímam zvyšovanie mojej vibrácie – čím vyššia je, tým rýchlejšie a silnejšie sa ďalej zväčšuje, získava rozmach a ja začnem vnímať istú dychtivosť spoznávať veci. Nie takú dychtivosť, ktorá by práve teraz vyústila do konania, ale dychtivosť po tom, čo príde. Je to ako istý spôsob optimistickej obnovy toho, čo sa vo mne odohráva.

A aj keď tu tie veci ešte tak celkom nie sú, ja viem, že prichádzajú, a cítim optimizmus, ktorý ma začína napĺňať znútra. Cítim to, ako by som mala prístup ku všetkej tej sile, ktorá tvorí svety a ja ju dokážem zamerať. Zbožňujem učiť sa udržiavať tento zámer v rovnováhe, pretože keď sa zameriavam na súzvuk, cítim, že dokážem umožniť pokračovať energii tiecť ku mne a cezo mňa. Je pre mňa tak vzrušujúce dostať sa do tohto miesta nekonečnej pohody a následne ju začať vyžarovať abstract-riverprostredníctvom môjho zámeru smerom k veciam, ktoré sú pre mňa dôležité.

Zbožňujem toto pochopenie bezpodmienečnej lásky, zámeru a energie, ktoré ku mne prichádza…a kúsok po kúsku nachádzam svoju cestu a som schopná čoraz viac nevytvárať podmienky, ktoré by tento tok energie blokovali. Viem, že získavam zručnosť pri zachádzaní s týmto energetickým tokom. Rovnako viem, že sa v tejto zručnosti zdokonaľujem každým dňom, čo je výsledkom môjho zámeru. Niekedy je moje nadšenie priveľké a najradšej by som sa rozbehla vpred. Avšak vždy, keď sa tento pocit dostaví, pocítim, akoby ma táto ľahkosť začala trochu viesť. Akoby hovorila: počkaj, ešte nie je ten správny čas konať. Nateraz zotrvaj v momentálnom pocite chvíľu dlhšie. Nájdem v ňom zhodu vibrácií, a sledujem, ako moje prianie inšpiruje druhých k tomu, aby konali.

Teraz už chápem, že mať vlastné prianie neznamená výlučne to, že iba ja sama budem konať, a toto konanie potom prinesie želanú zmenu. Chápem to tak, že moje prianie a to, ako udržiavam zároveň ľahkosť, spôsobí väčšiu pravdepodobnosť, že aj ostatní budú nachádzať to isté. Tak sa jedná o širší záber, ako keby som iba ja sama načrela do tohto zdroja a robila s ním niečo. Som to ja, kto ťahá za povraz, ja nachádzam ten priestor, som to ja, kto žiari svetlo a som to ja, kto kladie otázky – som to ja, kto sa pripravuje. A taktiež som to potom ja, kto sleduje výsledky pochádzajúce z  vibrácie prostredia, ktoré som vytvorila.

Je taká radosť nachádzať tento priestor, túto vibráciu každý deň a každý deň byť schopná sledovať výsledky toho, že som ten priestor našla. beautiful-flower-gardenNeviem sa dočkať, ako budem sledovať rozpínanie sa tohoto priestoru. Medzitým však sledujem, čo sa deje v mojom svete práve tu, okolo mňa. Popri tom ukazujem sama sebe môj dopad a vplyv na okolie, ktorý privádzam do pohybu napojením sa na onú energiu, ktorá vytvára svety.

Celým svojim bytím verím v to, že môžem byť čímkoľvek, robiť čokoľvek a mať čokoľvek, čo je v mojich silách ovplyvniť a čo si prajem. Som tak vďačná za životné skúsenosti, ktoré som doteraz mohla zažívať. Tieto skúsenosti mi umožnili sústrediť sa na záležitosti, ktoré sú pre mňa vskutku dôležité.

Práve teraz dokážem vnímať, kde sa presne nachádzam. V tejto fáze rozumiem, čo značí nechať zdrojovú energiu voľne pretekať ku mne a cezo mňa. Dychtivo túžim postúpiť ďalej. Trochu sa tam dostávam každým dňom, napriek tomu je pre mňa aktuálna úroveň, na ktorej sa momentálne nachádzam. V tejto fáze mám svoje úlohy. Takže nie som vôbec netrpezlivá, pretože neexistuje nič iné, čo by som mala robiť namiesto toho. Nikto odo mňa nežiada, aby som robila niečo, na čo nie som ešte pripravená. Vlastne nikdy odo mňa nebude žiadané, aby som robila hocičo, na čo ešte nie som pripravená. Keď sa snažím tlačiť samu seba do vecí, na ktoré ešte nie som pripravená, vypadnem z vibračnej harmónie. Je úžasné vedieť, že zdroj mi kryje chrbát. Je úžasné vedieť, že veci, na ktorých mi záleží, sú už na ceste ku mne. Je rovnako úžasné vedieť, že mojou jedinou úlohou je udržiavť tento priestor, toto vedomie, miesto toho, aby som sa snažila prebrať úlohu zdroja/vesmíru.

Nesnažím sa byť všetkým pre všetkým alebo aktívnym prvkom všetkých udalostí, miesto toho som vibračným srdcom týchto udalostí. Toto je to, čo žiadajú davy ľudí. Som si vedomá toho, že nie som jediná, kto vysiela do zdroja svoje želania. Existujú stovky, státisíce a milióny ľudí, ktorí poslali zdroju svoje želania. Tým, že nachádzam a udržiavam tento vibračný priestor, umožňujem tak zdrojovej energii robiť to, čo je jej úlohou. Som v správnom čase na správnom mieste a robím tú správnu vec; a zároveň milujem, ako som tomuto životu vystavená a všetko to, čo mi prináša na oplátku.

Začína to cca od 08:30, ale aj pred tým je to veľmi prospešné a zaujímavé rozprávanie


Najbližšie udalosti:

11. novembra 2019 - 17. novembra 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 12.11.2019 19:00 - 20:30
Joga s Tinou – 14.11.2019 18:00 - 19:00

18. novembra 2019 - 24. novembra 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 19.11.2019 19:00 - 20:30
Joga s Tinou – 21.11.2019 18:00 - 19:00
Krištáľové spievajúce misky - meditácia a harmonizácia – 22.11.2019 19:00 - 20:30

Prihlás sa na odber nášho informačného letáku:

Select list(s):

1 Comment

  • TinaTopi
    Posted 11. februára 2015 7:18 0Likes

    nadherne rozpravanie! krasne vyjadrene pocity “byt v prude”. Vdaka za preklad!

Leave a comment