Dátum/čas:
18.10.2018
18:30 - 19:30

Ashtanga Yoga Hainburg/Donau vznikla na podporu Jogovej praxe v Hainburg a.d. Donau, pre slovenskú komunitu, ako i domácich praktikantov. Prihlasujte sa do skupiny prosím len vtedy, ak máte o praktizovanie jogy skutočný záujem.
Mnoho ľudí si myslí, že Aštanga joga je náročná. Opak je pravdou. Každý cvičí podľa svojich možností a séria sa prispôsobuje vášmu pokroku, fyziológii, či prípadným zraneniam. Na hodinu môže prísť aj začiatočník, keďže cvičíme v malej skupinke a každému sa môžem dostatočne venovať. Pokiaľ si sériu osvojíte, môžete ju praktizovať aj doma. Práve vtedy je to ozajstná joga – zladenie pohybu s vlastným dychom. Na lekciách vás posuniem tým, že vás naučím jednotlivé pozície (ásany), prechody medzi nimi (vinyasy), správne dýchanie (technika ujjaji – udžaji), zapojenie bandhy (brušný a panvový zámok), nasmerujem správne pozornosť (drishty), ukážem prípadné modifikácie jednotlivých pozícií, niektoré relaxačné techniky na záver a mnoho ďalšieho. Fyzické cvičenie je jedným z ôsmich aspektov Aštanga jogy, čo vám postupne na lekciách priblížim. Joge sa venujem približne 6 rokov, prvý učiteľský tréning som absolvovala v r. 2014 u Jaroslava Páveka. Zdokonaľujem sa absolvovaním ďalších učiteľských tréningov, workshopov a samoštúdiom v oblasti anatómie, meditácie, práce s energiou (o čom joga vo svojej podstate je, pretože nie všetko sa pri nej realizuje na fyzickej úrovni), zaujímam sa o zdravú výživu a zdravý životný štýl, zdokonaľujem vlastnú jogovú prax. Teším sa na vašu návštevu a primárne na to, ako sa postupne dostanete k pravej esencii jogy. V meditačnom centre Effata Vita nás praktizuje maximálne 5. Jogová prax sa koná v pondelky a štvrtky o 18:30. Každý termín je minimálne deň pred hodinu zverejnený. Pokiaľ sa prihlásite v minimálnom počte 3, lekcia sa koná, inak vám dopredu oznámim jej zrušenie. V čase novu a splnu, prípadne prvé 3 dni mesačného cyklu ženy sa Aštanga joga nepraktizuje. Novým členom poskytnem na vyžiadanie informácie o tom, ako sa pripraviť na prvú hodinu, zodpoviem vaše prípadné dotazy. Ďakujem za dôveru a to, že sa stávate nielen mojimi žiakmi, ale aj dobrými učiteľmi. Namaste, Silvia

Na všetky hodiny sa treba hlásiť dopredu!
Na hodiny Ashtanga jogy u Silvi sa môžete prihlásiť v FB-skupine Ashtanga Yoga Hainburg – tu si pozrite aj prípadné zmeny v programe. Minimálny počet účastníkov 3, maximálny 5.

Hodiny sa konajú v dňoch pondelok a štvrtok o 18:30. Pri veľkom záujme aj v soboty o 8:00.

ashtangaYoga


Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Leave a comment

Adresa

Donaulände 17
2410 Hainburg a.d. Donau

Nájdete nás aj na

Nové články priamo na váš email

Copyright © Martina Burgwieser 2019. All Rights Reserved.