Dátum/čas:
24.01.2015
9:30 - 17:30

Rezervácia

Táto udalosť je úplne obsadená.

Kto siahol po tejto zaujímavej knižke, prípadne aj inej s rovnakou alebo podobnou tematikou, možno narazil na to isté úskalie. Pútavý obsah, prehľadné kapitoly, zrozumiteľný výklad, jasný cieľ.
Všetko sa zdá jednoduché a pochopiteľné, až kým neprídu prvé praktické cvičenia. Pomocou knižky sa ešte dá zvládnuť prvé, druhé, pri treťom už začiatočník začína bojovať s kopou otázok, s ktorými sa nemá na koho obrátiť. Takisto niektoré cvičenia vyžadujú prácu vo dvojici či skupine, čo samoukovi môže výrazne sťažiť ďalší postup. Po krátkom čase to s najväčšou pravdepodobnosťou povedie k zapadnutiu knižky prachom. Bola by to však veľká škoda, pretože naučiť sa pracovať s energiou môže byť veľmi praktickou pomôckou v každodennom
živote.
Čo sa teda pomocou čítania aury všetkými zmyslami môžeme naučiť?

V prvom rade nám toto poznanie poskytne úplne nový rozmer vnímania, chápania a prežívania nášho života. Uvediem len niekoľko príkladov, postupne každý uvidí to nekonečno možností sám:

  • Porozumieť správaniu a konaniu ľudí, odhaliť ich skutočnú podstatu a zámery. Aura odhaľuje veľmi zaujímavé informácie o tom, čo sa skutočne odohráva s ľuďmi v rôznych oblastiach ich života ako je napríklad komunikácia, práca, vzťahy, láska, intímny život. Informácie z aury sú pravdivé a nedajú sa zamaskovať, zmanipulovať ani oklamať.
  • Využiť nepríjemných ľudí vo svoj energetický prospech. Vedomým ovládaním energie sa negatívne naladení ľudia vašej aury nielenže nedotknú, naopak ešte ju môžu posilniť. Zabezpečíte si tak dokonalú ochranu tela pred negatívnymi vplyvmi.
  • Práca s čakrami. Je fascinujúce vedieť vnímať a interpretovať, čo sa odohráva v rôznych čakrách, teda častiach, z ktorých sa aura skladá. Niekto sa vyťahuje, čo vnímame navonok a pritom vo vnútri sa cíti úplne bezradný. Tieto javy nám prezradia informácie z čakier.
  • Ochutnať jedlo bez toho, aby sme sa do neho zakusli. Je to veľká pomoc pri nákupe potravín, či jedla v rýchlych občerstveniach a reštauráciách. Na prvý pohľad dobre vyzerajúce mäso, zelenina či ovocie často po ochutnaní nebývajú až také lahodné. Každá potravina obsahuje živú energiu, respektíve mala by. Rôznymi metódami čítania aury si dokážete zabezpečiť na svojom stole energeticky hodnotné potraviny.
  • Či nám konkrétny výrobok prinesie úžitok alebo nie. Či už sa jedná o šampón, deodorant alebo krém na ruky, naučíte sa nakupovať vo svoj prospech. Namiesto strácania sa v množstve ponúkaných výrobkov a reklám si vy sami vyberiete to, čo vášmu telu najviac vyhovuje.
  • Spoznať, ako na naše energetické pole pôsobí hudba a vône. Zistíte, aký druh hudby alebo aká vôňa je pre Vás najvhodnejšia napr. ak chcete posilniť svoje sebavedomie, zvýšiť pozornosť, podporiť komunikáciu, pomôcť vyriešiť zdravotný problém, zvýšiť energiu alebo sa uvoľniť.
  • Vnímať auru rastlín. Užitočné informácie pre všetkých milovníkov a pestovateľov rastlín, aj pre tých, ktorí ich kupujú pre potešenie alebo ako dar. Energetické pole rastliny vám ukáže, či je rastlina zdravá, správne pestovaná a či niečo nenarušuje jej rovnováhu. Pravdepodobne už neodídete z kvetinárstva s kyticou ruží, ktorá vám na druhý deň zvädne.
  • Pozorovať auru v televízii, z fotografií, v dennej tlači. Sledovanie filmových hviezd na filmovom plátne ponúka ozajstnú oslnivú šou. Návšteva kina dostane pre vás nové rozmery.

A ako sa to môžeme naučiť? Najlepšie SPOLOČNE a s podporou tých skúsenejších.

Nepochybujte o tom, že každý je schopný naučiť sa čítať auru a pracovať s vlastnou energiou. Naučiť sa čítať auru podľa toho, ako ju vníma niekto iný je jednou z možností a za týmto účelom vzniklo mnoho kníh i kurzov. Nevýhodou však môže byť to, že vám zabránia rozvinúť si svoj vlastný spôsob prejavu. Technika čítania aury všetkými zmyslami nám dáva priestor na objavenie vlastnej vstupnej brány k poznaniu prostredníctvom zmyslov, ktoré máme najcitlivejšie. Každý z nás disponuje aspoň jedným z nich, aj keď si ho možno nevšimol, alebo ho dokonca bral ako negatívum. Tento bude našim odrazovým mostíkom pre postupné otváranie všetkých ostatných.

Najlepším spôsobom, ako dosiahnuť viditeľný pokrok, je prax. Jednoducho to začať robiť.
Užitočné praktické cvičenia v menšom kolektíve, osobný prístup a príjemná priateľská atmosféra pomôžu každému, kto má skutočný záujem lepšie porozumieť sám sebe, ostatným a tomu, čo sa okolo nás deje.
Dobrým pomocníkom nám bude knižka od Rose Rosetree „Čítanie aury všetkými zmyslami“.
Začneme základnými informáciami z úvodných dvoch kapitol, ktoré nám prinesú poznanie o našich najcitlivejších zmysloch, teda o našej vstupnej bráne k poznaniu.
Z tretej kapitoly prevedieme praktické cvičenia na pruženie aury, vírenie aury, aurické podanie ruky, telefónnu techniku a aurickú pečať.

Postupne pod vedením skúsených mentorov preberieme všetkých 6 kapitol s praktickými cvičeniami a nebudú chýbať ani rady a doplňujúce cvičenia.

 

Kurzy sú postavené hlavne na praktických cvičeniach. Inšpiráciou je kniha od Rose Rosetree, ďalšie knihy súvisiace s čítaním aury, ako aj naše vlastné skúsenosti.

Kurzy sú jednodňové a prihlásiť sa môžu ako začiatočníci, tak aj skúsení, keďže cvičenia sú zoradené podľa náročnosti a každý si bude môcť vybrať tie, ktoré mu najviac vyhovujú.

Každý dostane svoj osobný pracovný zošit, aby si mohol sledovať, ktoré cvičenia chce zdokonaliť, zopakovať a zároveň bude mať priestor pre vlastné poznámky.

Každý si zvolí vlastné tempo, koľko cvičení počas jedného dňa bude robiť. Toto tempo je samozrejme ovplyvnené aj skupinou. Preto sme pripravili deň vnímania aury približne jeden krát za mesiac. Všetky termíny nájdeš v našom kalendári udalostí – tu.

 


Rezervácia

Voľné miesta 0

Táto udalosť je úplne obsadená.

Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: