Dátum/čas:
27.01.2018
9:00 - 17:00

Rezervácia

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Kontemplačný kruh Cesta k sebe je spôsob sebarozvoja vytvorený zo spojenia elementov hlbinnej imaginácie, meditácie, vnútorného vhľadu a kreatívneho vyjadrenia. Každé stretnutie má svoju nosnú životnú tému.

Do kruhu si môžeme zobrať témy, ktorými sa chceme zaoberať, alebo ich necháme vyvstať.

Stíšením mysle, kontempláciou a hlbinnou imagináciou necháme prehovoriť naše podvedomie. Doprajeme si priestor a čas pre objavenie vnútornej múdrosti. Dovolíme jej prehovoriť ku nám. Dovolíme jej prejaviť sa. Dovolíme si počúvať ju. Dovolíme si otvoriť staré zatuchnuté a zahrabané presvedčenia a vzorce správania sa, dovolíme si objaviť ich príčinu, pochopiť, uvoľniť, prijať, oslobodiť. Dovolíme si pozrieť sa na seba, do seba. Na naše vzťahy, k sebe, k svojim častiam, k iným. Dovolíme si pozrieť sa na svoje strachy. Na ich pôvod, na ich príčinu. Dovolíme si otvoriť ku nim dvere, pochopiť, uvoľniť.

Zharmonizujeme časti, ktoré to potrebujú a posilníme časti, ktoré nám dávajú silu. Vytvoríme most k nášmu JA, upevníme ho a naučíme sa po ňom kráčať.

Kontemplačný kruh Cesta k sebe sa koná raz v mesiaci a je vhodný pre každého. Netreba mať ani skúsenosti s meditáciou, kontempláciou alebo kreatívnou prácou.

Čas: 9:00 – 17:00
Príspevok: € 45,-
Maximálny počet účastníkov: 8

Malá skupina kruhu účastníkov garantuje dostatok intimity a priestoru pre sebavyjadrenie a zdielanie, pre spoločnú radosť, ako aj pomoc. Načrtnuté témy jednotlivca sú v skupine vždy dôležité a vďaka nim môže celá skupina profitovať, môžeme získať ďalšie vhľady a poznania.

Oblečte sa pohodlne, kľudne aj do teplákov. Doneste si fľašku na vodu a písacie potreby.
Teším na spoločnú cestu k sebe!
Tina


Rezervácia

Voľné miesta 8

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: