Dátum/čas:
06.11.2017 - 03.12.2017
Celodenná

Rezervácia

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Pre úspech si v novembri zopakujeme udalosť „Mesiac s Archanjelmi“. Zmena oproti septembru bude, že meditácie budem viesť a vysielať naživo online a každý účastník dostane individuálne posolstvo týždňa.
Projekt intenzívny mesiac s Archanjelmi sú 4 večery naladenia sa a 4 týždne prijímania harmonizácie a liečenia pomocou anjelských energií.

Pre mňa sú anjeli pomenovania síl, ktoré nás neustále obklopujú. My sa môžeme na tieto sily naladiť a využiť ich pre náš rozvoj a liečenie. Na každom zo štyroch večerov sa z pohodlia vášho domova v online vedenej meditácii naživo naladíme na jednu konkrétnu silu a nasledujúci týždeň budeme prijímať jeho podporu. Témy, ktorým sa budeme venovať:

týždeň od 6.11.: Archanjel Rafael – téma zdravie a vyrovnanosť, fyzické bytie
týždeň od 13.11.: Archanjel Michael – téma vzťahy a očista, emocionálne bytie
týždeň od 20.11..: Archanjel Uriel – téma práca a úspech, mentálne bytie
týždeň od 27.11.: Archanjel Gabriel – téma intuícia a jasnosť, spirituálne bytie

Pre účastníkov bude vytvorený článok, ku ktorému dostanú heslo pre vzájomné zdielanie skúseností, pre otázky a podporu.
Individuálne anjelské posolstvá obdržíte každý zvlášť e-mailom.

Inštrukcie pre účastníkov
Pre účastníkov budú každý novembrový pondelok prebiehať o 20:30 vedené meditácie a naladenie sa naživo. Spoločne sa naladíme na energetický portál liečivej anjelskej energie, požiadam pre nás ochranu a vyzvem anjelské sily, aby nás podporili v tom, čo v danom momente najviac potrebujeme najbližší týždeň.

Ak sa stane, že sa nemôžete zúčastniť vedenej meditácie v daný čas, môžete si ju pustiť neskôr, bude vám po celú dobu prístupná. Tak isto si ju môžete púšťať aj viac krát počas týždňa.

Ak sa rozhodnete meditovať s nami v priestore bez internetu, je to tiež možné. Na pol hodinku si sadnite alebo ľahnite si do pokoja so zámerom „napájam sa na portál anjelskej liečivej energie“. Uvoľnite svoje telo, dýchajte plynule. Uvoľnite vašu myseľ, na nič sa nesústreďte, len pozorujte. Zostaňte v bdelej pozornosti, vnímajte vaše vnemy a pocity.

Počas týždňa si bdelú pozornosť ponechajte a sledujte, čo sa po celý týždeň bude diať, kde nastanú zmeny. Ak si nájdete čas, vytvorte kresbu, alebo vyjadrite inou kreatívnou činnosťou vaše pocity. Napojenie na portál anjelskej liečivej energie môže mať nasledovné príznaky: – pocit úplného uvoľnenia a ľahkosti – pocit mravčenia v tele – pocit mieru, úľavy, pokoja – pocity nepríjemné, pocit chcieť plakať (vyplačte sa) – vnímanie farieb, zvukov, symbolov a iných obrazov – a mnoho ďalších… Ak to nestihnete, sadnite alebo ľahnite si neskôr do kľudu so zámerom, napájam sa na portál anjelskej liečivej energie a ďalej postupujte ako je vyššie uvedené.

Pozor! Archanjelské sily sú veľmi silné a ich pôsobenie môže byť až prevratné vo Vašom živote. Prihláste sa tento intenzívny mesiac len vtedy, ak sa cítite byť pripravený privítať zmeny.

Zameranie jednotlivých večerov a týždňov nájdete v nasledovnom rozpise:

6.11.2017 – Zdravie a vyrovnanosť – AA Rafael

Naladíme sa na silu Archanjela Rafaela. Podporí Vás pri liečení fyzického tela, ako aj liečení našich zvieracích spoločníkov. Pomôže Vám uzemniť sa – získať lepší kontakt so zemou a fyzickou realitou, vytvoriť si poriadok a nájsť vyrovnanosť v živote. Prináša nové impulzy a silu do života, pomôže Vám nabrať novú nádej a odvahu. Pomôže rozvinúť Váš vnútorný zrak a jasnovidenie. Ak máte na pláne cestovanie, alebo organizáciu cesty, dostane sa vám podpory. Tento týždeň sa hodí aj očista priestoru.
Témy týždňa v skratke:
– liečenie ľudí a zvierat
– uzemnenie
– poriadok a vyrovnanosť v živote
– rozvoj vnútorného zraku a jasnovidenia
– nové impulzy a sila do života
– nová nádej a odvaha
– cestovanie a organizácia ciest
– očista priestoru

13.11.2017 – Vzťahy a ochrana – AA Michael

Naladíme sa na silu Archanjela Michaela. Podporí Vás v emocionálnom bytí, pomôže Vám rozpustiť strachy a dodá odvahu a sebavedomie. Získate pomoc pri vyrovnaní vzťahov, rozlúčením sa s nefunkčnými vzťahmi a posilnením funkčných vzťahov. Energia AA Michaela Vám pomôže pri ochránení sa pred neprávom a oslobodení od nočných môr. Tento týždeň bude vhodný pre skoncovanie so starými vzorcami správania sa.
Témy týždňa v skratke:
– emocionálne bytie
– rozpustenie strachov
– dodanie odvahy a sebavedomia
– očistenie vzťahov
– posilnenie motivácie
– oslobodenie od nočnej mory
– ochrana
– odpútanie sa od starých vzorcov správania sa

20.11.2017 – Práca a transformácia – AA Uriel

Naladíme sa na silu Archanjela Uriela. Podporí Vás v transformácii, pri premene všetkého, čo chcete zmeniť. Prináša štruktúry do chaosu, nové nápady a kreatívne spôsoby umožnenia ich uskutočnenia, ako aj úspech v práci a obchodoch a posilnenie sily a vytrvalosti. Dodá Vám silu a odvahu vykročiť v ťažkých situáciách, podporí čistenie, rozpúšťanie, odpúšťanie a vyriešenie problémov. Pomôže Vám pri rozpustení hlboko zakorenených strachov a pochybností a znova objavení radosti do života a aktivity. Prináša novú silu a pohyblivosť.
Témy týždňa v skratke:
– transformácia
– pracovný úspech
– hybná sila a odvaha
– nové nápady a ich realizácia
– radosť zo života
– aktivita a pohyblivosť

27.11.2017 – Jasnosť a vnútorné vedenie, intuícia – AA Gabriel

Naladíme sa na silu Archanjela Gabriela. Podporí Vás v spirituálnom bytí. Pomôže Vám získať nadhľad nad situáciami, vnesie svetlo do nejasných situácií a podporí pri rozhodovaní sa. Pomocou sily jasnosti môžete očistiť Vašu myseľ a cítenie, ako aj využiť tento týždeň na vnútornú fyzickú očistu. AA Gabriel Vás podporí v umeleckých projektoch, pri rozvinutí kreativity a intuície.
Témy týždňa v skratke:
– jasnosť
– vnútorné vedenie
– nápady
– umelecké projekty
– kreativita
– očista mysle, cítenia, tela
– rozhodovanie sa
– vyjasnenie situácii

Ak Vás práca s Anjelmi oslovuje, doprajte si tento intenzívny mesiac s ich silami. Pomôžem Vám pri napojení sa na tieto sily a počas mesiaca Vás budem procesom premeny sprevádzať a podporovať.
Cena za 4 vedené meditácie naživo a 28 dní sprevádzania je 28,- Euro. Prihlásiť sa môžete priamo v udalosti, alebo E-mailom na info@cestaksebe.com. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi komentár alebo E-Mail.

Ako spoločnú platformu pre vymieňanie si zážitkov, pocitov, podporu a otázky bude slúžiť stránka pre účastníkov: Mesiac s Archanjelmi – pre účastníkov. Heslo obdrží každý účastník e-mailom.


Rezervácia

Voľné miesta 20

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Miesto konania
Online

Načítanie mapy…

Kategórie

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: