Dátum/čas:
25.04.2019
Celodenná

Projekt intenzívny mesiac s Archanjelmi sú

 • 4 večery naladenia sa na Archanjelské sily pomocou vedenej online meditácie
 • 4 týždne prijímania harmonizácie a liečenia pomocou anjelských energií
 • 4 anjelské mandaly e-mailom s individuálnym posolstvom týždňa 
 • + Bonus: ďalšie 4 týždne prístup k meditáciam a sprevádzanie

Nemusíte nikam chodiť, meditácie sú online a môžete ich počúvať aj cez mobil.

Začíname vo štvrtok 25.4.2019

Zúčastniť sa môžete aj bez internetu, inštrukcie vám pošlem. 

Ako udalosť prebieha

4 štvrtky za sebou dostanete prístup k online vedenej meditácii. V meditácii vás prevediem k spojeniu sa s jedným z Archanjelov a celý nasledujúci týždeň budeme prijímať jeho energiu. Pre posilnenie tejto podpory vytvorím každý týždeň pre účastníkov energetický portál s Archanjelom týždňa, s jeho silou. Tak isto 4 štvrtky za sebou dostane každý účastník e-mailom anjelskú mandalu s jeho posolstvom týždňa.

1. týždeň sa naladíme na silu Archanjela Rafaela. Podporí Vás pri liečení fyzického tela, ako aj liečení našich zvieracích spoločníkov. Pomôže Vám uzemniť sa – získať lepší kontakt so zemou a fyzickou realitou, vytvoriť si poriadok a nájsť vyrovnanosť v živote. Prináša nové impulzy a silu do života, pomôže Vám nabrať novú nádej a odvahu. Pomôže rozvinúť Váš vnútorný zrak a jasnovidenie. Ak máte na pláne cestovanie, alebo organizáciu cesty, dostane sa vám podpory. Tento týždeň sa hodí aj očista priestoru.

2. týždeň sa naladíme na silu Archanjela Michaela. Podporí Vás v emocionálnom bytí, pomôže Vám rozpustiť strachy a dodá odvahu a sebavedomie. Získate pomoc pri vyrovnaní vzťahov, rozlúčením sa s nefunkčnými vzťahmi a posilnením funkčných vzťahov. Energia AA Michaela Vám pomôže pri ochránení sa pred neprávom a oslobodení od nočných môr. Tento týždeň bude vhodný pre skoncovanie so starými vzorcami správania sa.

3. týždeň sa naladíme na silu Archanjela Uriela. Podporí Vás v transformácii, pri premene všetkého, čo chcete zmeniť. Prináša štruktúry do chaosu, nové nápady a kreatívne spôsoby umožnenia ich uskutočnenia, ako aj úspech v práci a obchodoch a posilnenie sily a vytrvalosti. Dodá Vám silu a odvahu vykročiť v ťažkých situáciách, podporí čistenie, rozpúšťanie, odpúšťanie a vyriešenie problémov. Pomôže Vám pri rozpustení hlboko zakorenených strachov a pochybností a znova objavení radosti do života a aktivity. Prináša novú silu a pohyblivosť.

4. týždeň sa naladíme na silu Archanjela Gabriela. Podporí Vás v spirituálnom bytí. Pomôže Vám získať nadhľad nad situáciami, vnesie svetlo do nejasných situácií a podporí pri rozhodovaní sa. Pomocou sily jasnosti môžete očistiť Vašu myseľ a cítenie, ako aj využiť tento týždeň na vnútornú fyzickú očistu. AA Gabriel Vás podporí v umeleckých projektoch, pri rozvinutí kreativity a intuície.

Účasťou na udalosti získavate 2 BONUSY:

 • BONUS číslo 1: budete mať prístup k meditáciam ešte ďalší mesiac.
 • BONUS číslo 2 získate po mesiaci účasti, zverejnený a prístupný bude len pre účastníkov.

Kto sú Archanjeli?

Anjeli sú  pre mňa pomenovania síl, ktoré nás neustále obklopujú. Každý Archanjel má určitú frekvenciu, farbu, určité pole pôsobnosti. My sa môžeme na tieto sily naladiť a využiť ich pre náš rozvoj a liečenie. Nezávisle od toho, ako tieto sily vnímate – či ako vnútorný zdroj energie, či ako vonkajšiu silu, ktorá na vás vplýva, či ako bytosť, ktorá pri vás stojí – každý z nás má možnosť naladiť sa na tieto vibrácie a nechať ich podporiť nás. Pre posilnenie tejto podpory vytvorím každý týždeň pre účastníkov energetický portál s Archanjelom týždňa, s jeho silou.

star-997360_1280

 

Čo sú Anjelské mandaly?

E-Mailom dostanete každý týždeň jednu kartičku Anjelskej mandaly s posolstvom. Každá mandala je vytvorená podľa Fibonacciho postupnosti a Pytagorovho rozdelenia písmen a farieb a tým je do nej zakódovaná energia napísaného. Oslovuje nás svojimi farbami a tvarom. Posolstvo takto môžeme prijať dvooma spôsobmi: vedome prijímame napísané a pocitovo prijímame obrazec mandaly. Mandaly ku nám prehovárajú svojimi farbami a tvarmi a ich energiu je ich možné pochopiť na pocitovej úrovni.

Archanjelské mandaly som vytvorila špeciálne pre túto udalosť. Obsahujú aj energiu a mandaly Archanjelov Gabriela, Michaela, Rafaela a Uriela pre posilnenie účinku mandaly. Obrázok kartičky si môžete uložiť, tento vám už zostane. Môžete ho mať na mobile alebo počítači ako pozadie, s obrázkom môžete meditovať, pozerať sa naň, alebo si ho aj vytlačiť a zalaminovať a nosiť pri sebe. Vytlačený obrázok môžete pokladať pod pohár s vodou a nabíjať ju.

Cena za

 • 4 vedené online meditácie
 • 4 anjelské mandaly s posolstvami a
 • 4 energetické portály s Archanjelskými silami
 • sprevádzanie
 • 2 BONUSY

je 37,- Euro.  Čo je necelých 0,70 € na deň.

Prihlásiť sa môžete priamo tu cez kontaktný formulár, alebo E-mailom na info@cestaksebe.com. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi komentár alebo E-Mail.

Prihlasujem sa záväzne na udalosť Mesiac s Archanjelmi I – začíname 25.4.2019:

Zároveň sa prihlasujem na odber noviniek, ktorý môžem kedykoľvek odhlásiť.

Inštrukcie pre účastníkov

Pre účastníkov bude vo štvrtky večer pridaná do uzavretého článku vedená meditácia – môžete si ju vypočuť na mobile, alebo počítači. Spoločne sa naladíme na energetický portál liečivej anjelskej energie, požiadam pre nás ochranu a vyzvem anjelské sily, aby nás podporili v tom, čo v danom momente najviac potrebujeme najbližší týždeň. V e-mailovej schránke vám pribudne anjelská mandala s posolstvom týždňa pre vás.

Ak sa stane, že sa nemôžete zúčastniť vedenej meditácie v daný čas, môžete si ju pustiť neskôr, bude vám po celú dobu prístupná. Tak isto si ju môžete púšťať aj viac krát počas týždňa.

Ak sa rozhodnete meditovať s nami v priestore bez internetu, je to tiež možné. Návod ako na to, obdržíte po prihlásení sa.

Pozor! Archanjelské sily sú veľmi silné a ich pôsobenie môže byť až prevratné vo Vašom živote. Prihláste sa tento intenzívny mesiac len vtedy, ak sa cítite byť pripravený privítať zmeny.

Prístup k meditáciam

Pre účastníkov bude vytvorený článok, ku ktorému dostanú heslo pre vzájomné zdieľanie skúseností, pre otázky a podporu. Každý štvrtok v článku pribudne jedna meditácia a tieto meditácie vám budú prístupné počas dvoch mesiacov a môžete ich ľubovoľne často opakovať.

Skúsenosti účastníkov

Čo odkazujú účastníci predošlých mesiacov s Archanjelmi:

“Silné energie, odporúčam všetkým vyskúšať. Možno vám prinesú vietor do plachiet života :)”

“Skúste, je to úžasná meditácia.”

“Určite treba precítiť tieto anjelské energie a hneď sa vám zdá svet krajší.”

Čo hovoria o účinkoch meditácií a ako ich vnímali:

“Účinky meditácii som si osamote užívala. Mrzí ma, že som si nezapisovala, čo sa mi dialo tieto 4 týždne, lebo to bola fakt super jazda! Veľmi pekne ti Tinka ďakujem za prácu,
ktorú pre nás robíš.”

“1. Moment po prvej meditacii, pocit akoby u nas zastal cas. Pokoj, ticho, neopisatelny zazitok. Aj dva psy. Nikto sa ani nepohol, hadam ani nedychal. Uzasne! Ta ista situacia sa opakovala aj pri druhom vypocuti tej istej meditacie.
2. Mama mala pred dvoma tyzdnami od prvej meditacie meniny a ja som nebola schopna zdvihnut telefon a popriat jej k sviatku. Rano si hovorim, ze dnes to dam, vecer si hovorim, ze zajtra a tak bezali tyzdne. A olala, po meditke som bez riesenia hlavou zobrala telefon a bez problemov zavolala. Vyklul sa z toho prijemny rozhovor. Pre mna zazrak :-)”

“Energie som cítila prostredníctom obrazov a pocitov.”

“Pri 1. som citila velku silu, hned ma vtiahla, aj pri opakovani, pri 2.,3.aj 4. som vzdy zaspala, tiez aj pri opakovani, ale vidim pricinu inde ako v meditacii.”

“Anjelske energie som citila celym telom. Neviem najst vhodne slovo, povedzme tlak silny/jemny.”

Ako vnímali účastníci prijaté individuálne posolstvá:

“Presne sadli temy, ktore som prave riesila. Prve dve posolstva mi prisli ako rady pre situaciu, ktora sa prave v tych dnoch diala, druhe dve mali pre mna hlbsi vyznam.”

“Krásne pocity spojené s nádhernými obrazmi.”

“pokoj, uľahčenie na duši”

 

angel-2665661_1280

 

Záväzne sa prihlasujem na udalosť Mesiac s Archanjelmi I:

Zároveň sa prihlasujem na odber noviniek, ktorý môžem kedykoľvek odhlásiť.

 

Zameranie jednotlivých večerov a týždňov nájdete v nasledovnom rozpise:

1. týždeň – Zdravie a vyrovnanosť – AA Rafael

Témy týždňa v skratke:
– liečenie ľudí a zvierat
– uzemnenie
– poriadok a vyrovnanosť v živote
– rozvoj vnútorného zraku a jasnovidenia
– nové impulzy a sila do života
– nová nádej a odvaha
– cestovanie a organizácia ciest
– očista priestoru

2. týždeň – Vzťahy a ochrana – AA Michael

Témy týždňa v skratke:
– emocionálne bytie
– rozpustenie strachov
– dodanie odvahy a sebavedomia
– očistenie vzťahov
– posilnenie motivácie
– oslobodenie od nočnej mory
– ochrana
– odpútanie sa od starých vzorcov správania sa

3. týždeň – Práca a transformácia – AA Uriel

Témy týždňa v skratke:
– transformácia
– pracovný úspech
– hybná sila a odvaha
– nové nápady a ich realizácia
– radosť zo života
– aktivita a pohyblivosť

4. týždeň – Jasnosť a vnútorné vedenie, intuícia – AA Gabriel

Témy týždňa v skratke:
– jasnosť
– vnútorné vedenie
– nápady
– umelecké projekty
– kreativita
– očista mysle, cítenia, tela
– rozhodovanie sa
– vyjasnenie situácii

Ak Vás práca s Anjelmi oslovuje, doprajte si tento intenzívny mesiac s ich silami. Pomôžem Vám pri napojení sa na tieto sily a počas mesiaca Vás budem procesom premeny sprevádzať a podporovať.

Cena za

 • 4 vedené online meditácie
 • 4 anjelské mandaly s posolstvami a
 • 56 dní sprevádzania
 • 2 BONUSY

je 37,- Euro.  Čo je necelých 0,70 € na deň.

Prihlásiť sa môžete priamo tu cez kontaktný formulár, alebo E-mailom na info@cestaksebe.com. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi komentár alebo E-Mail.

Prihlasujem sa na udalosť Mesiac s Archanjelmi I:

Zároveň sa prihlasujem na odber noviniek, ktorý môžem kedykoľvek odhlásiť.

 

Účasť na udalosti je potvrdená  po zaplatení kurzového poplatku na nasledovný účet:
Meno: Martina Burgwieser, Banka Hypo NOE, IBAN: AT715300001154041709, BIC/SWIFT-Code: HYPNATWW
Poznámka: jedná sa o EU-účet, zo Slovenska sú poplatky také isté, ako v rámci Slovenska. Nezadávajte zahraničnú platbu, ale klasický SEPA prevod.

Alternatívne je možné použiť aj Slovenské konto, na vyžiadanie pošlem.

Ako spoločnú platformu pre vymieňanie si zážitkov, pocitov, podporu a otázky bude slúžiť stránka pre účastníkov: Mesiac s Archanjelmi – pre účastníkov. Heslo obdrží každý účastník e-mailom.

Teším sa na spoločné dva mesiace,

Tina


Rezervácia

Voľné miesta 25

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Miesto konania
Online

Načítanie mapy…

Kategórie

Leave a comment