Dátum/čas:
08.10.2016
9:00 - 18:00

NumerologiaIŽe sa dá naučiť za ani nie hodinu prvých 7 dní sveta ako sú popísané v Starom Zákone a ešte z nich aj odvodiť základné vlastnosti čísel, by som neverila, ak to nezažijem. Nadšení boli dokonca aj tí, ktorí o Biblii počuli len niekde zďaleka (vrátane mňa) a fascinovane sme počúvali, ako to všetko do seba zapadá.

Judith celý svoj život dešifruje starý zákon – každé hebrejské písmeno v sebe skrýva energiu čísla a poskladané do slov v sebe každé slovo nesie ďalšie informácie. Žiadne zloženie písmen nie je náhodné – a preto je starý zákon nepreložiteľný. Každá kombinácia slov v sebe skrýva ďalšie tajomstvá, do ktorých nás Judith postupne zasväcuje.

Všetky čísla našich mien a dátumov narodenia sa vzťahujú na biblické príbehy – keďže sa všetko deje v cykloch a opakuje sa, môžeme s takou istotou opísať udalosti a energie našich nasledovných rokov.

Majsterka čísel Judith vás naučí spoznať čísla a vedieť pracovať s nimi. Prvý seminár sa skladá z dvoch častí, vysvetlenia významu a pravedomostí čísel od 1-9 a praktickému využitiu týchto vedomostí, čo nám môže povedať náš dátum narodenia o našich nadaniach, schopnostiach, životných úlohách, silných a slabých stránkach.

Seminár prebieha v nemčine, ja budem simultánne prekladať do slovenčiny.

Obsah odrážkovite:

  • pôvod čísel 1-9
  • význam čísel 1-9
  • ako reagujú čísla na tú istú situáciu
  • ako vypočítať duševné poslanie
  • ako vypočítať dnešný charakter
  • ako vypočítať dnešnú prezentáciu navonok
  • prvý kľúčpomoc a výzva pri zvládaní životných situácií
  • ako vypočítať energiu budúcich rokov

Oblečte sa pohodlne, kľudne aj do teplákov. Obed si prineste so sebou, alebo je možné objednať v blízkej reštaurácii.

Judith je narodená na severe Európy, žije v Izraeli a pravidelne navštevuje Rakúsko, Taliansko a severnú Európu. Už v detstve sa začala zaoberať kabbalistickou numerológiou a pracuje s ňou vyše 40 rokov. Jej vedomosti siahajú ďaleko za normálnu numerológiu, okrem využívania starých hebrejských textov a kabbaly spája jej vedomosti na vysokej úrovni s jej jasnovidením. Žila 7 rokov v púšti, študovala zvitky Qum Ránu (hovorí aj aramejsky) a stretnutie s touto zaujímavou ženou je proste nádherným zážitkom.

Viac o Judith tu a tu.


Rezervácia

Voľné miesta 14

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Leave a comment