Dátum/čas:
18.05.2019
9:00 - 14:00

Kurz numerológie vám pomôže pochopiť samých seba a vašich blízkych. Každé naše osobné číslo, dátum narodenia, meno pri narodení, ako aj terajšia prezývka, alebo aj číslo bydliska nás ovplyvňujú svojim jedinečným spôsobom. Na kurze sa dozviete, odkiaľ numerológia pochádza, akú energiu nesú čísla 1 až 9 a ako reagujú ľudia na seba na základe osobných čísel.

Že sa dá naučiť za ani nie hodinu prvých 7 dní sveta ako sú popísané v Starom Zákone a ešte z nich aj odvodiť základné vlastnosti čísel, by som neverila, ak to nezažijem. Nadšení boli dokonca aj tí, ktorí o Biblii počuli len niekde zďaleka (vrátane mňa) a fascinovane sme počúvali, ako to všetko do seba zapadá.

Judith z Izraela, u ktorej sa numerológiu učím, celý svoj život dešifruje starý zákon – každé hebrejské písmeno v sebe skrýva energiu čísla a poskladané do slov v sebe každé slovo nesie ďalšie informácie. Žiadne zloženie písmen nie je náhodné – a preto je starý zákon nepreložiteľný. Každá kombinácia slov v sebe skrýva ďalšie tajomstvá, do ktorých nás Judith postupne zasväcuje – a zrnká týchto vedomostí vám chcem posunúť ďalej. 

Všetky čísla našich mien a dátumov narodenia sa vzťahujú na biblické príbehy – keďže sa všetko deje v cykloch a opakuje sa, môžeme s takou istotou opísať udalosti a energie našich nasledovných rokov.

Na kurze vám dám základy, ako nás ich učila Judith, ako aj moje skúsenosti a objavy v tejto oblasti. Dozviete sa, prečo a ako reagujú rôzne „čísla“ v tej istej situácii (tu mi napadá, veď sa aj hovorí, že „Ty si ale číslo!“, že? :D). Na workshope vás naučím aj ako vypočítať energiu duše, keď sme prišli na svet – naše duševné poslanie.

Obsah:

  • pôvod čísel 1-9
  • význam čísel 1-9
  • ako reagujú čísla na tú istú situáciu
  • ako vypočítať duševné poslanie
  • ako vypočítať dnešný charakter
  • ako vypočítať dnešnú prezentáciu navonok
  • prvý kľúčpomoc a výzva pri zvládaní životných situácií
  • ako vypočítať energiu budúcich rokov

Oblečte sa pohodlne, aj do teplákov. Pripravím malé ovocné občerstvenie, kávu, čaj. Obed si prineste so sebou.

Spätná väzba účastníčky Soničky:

Ako spokojná účastníčka Tininej Numerológie I môžem úprimne odporúčať – výborne investovaného pol dňa.

Bolo mi vtipné ísť na seminár o Numerológii, keďže prevažne operujem z pravej mozgovej hemisféry (inými slovami, minule som NAOZAJ nahlas niekoho vyzvala spočítať mi 12,50 a 13 eur 😀 )

Moje pochopenie bolo, že čísla sú archetypy. Tak, ako žena-matka, muž-bojovník, mesiac, slnko, zem, jar, jeseň, znamenia horoskopu alebo zvieratá. Príbehy sa dajú rozprávať aj v číslach a aj čísla rozprávaju príbehy.

Numerológia I by sa pokojne mohla nazývať aj Príbehom o stvorení sveta. Tina rozpráva príbeh našeho stvorenia. Plný princípov tvorenia. Deväť kúskov, z ktorých sme skladali mozaiku príbehu tak silného, že som na viacerých miestach mala zaslzené oči a nevedela som prečo. Cítila som bázeň a taký zvláštny návrat domov. Podobný pocit, aký vyvolávalo v Corwinovi slovo Amber, aj keď sa ešte nevedel rozpamätať, čo Amber je.

Pravá a ľavá mozgová hemisféra si podávali ruky.

Cítila som sa ako na seminári alchýmie, kde sa učíme miešať a manifestovať pomocou deviatich elementov, deviatich archetypov.

Teoreticky som sa bavila spočítavaním čísel a počúvaním príbehov, ale prakticky v pozadí bežali silné procesy a robilo to klik-klik-klak.

Miesto konania: Zentrum Effata Vita, Donaulände 17, 2410 Hainburg – len 15 km od Bratislavy
Jazyk: slovenský


Rezervácia

Voľné miesta 15

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Leave a comment