Dátum/čas:
15.09.2018
9:00 - 14:00

 

Že sa dá naučiť za ani nie hodinu prvých 7 dní sveta ako sú popísané v Starom Zákone a ešte z nich aj odvodiť základné vlastnosti čísel, by som neverila, ak to nezažijem. Nadšení boli dokonca aj tí, ktorí o Biblii počuli len niekde zďaleka (vrátane mňa) a fascinovane sme počúvali, ako to všetko do seba zapadá.

Judith z Izraela celý svoj život dešifruje starý zákon – každé hebrejské písmeno v sebe skrýva energiu čísla a poskladané do slov v sebe každé slovo nesie ďalšie informácie. Žiadne zloženie písmen nie je náhodné – a preto je starý zákon nepreložiteľný. Každá kombinácia slov v sebe skrýva ďalšie tajomstvá, do ktorých nás Judith postupne zasväcuje – a zrnká týchto vedomostí vám chcem posunúť ďalej. 

Všetky čísla našich mien a dátumov narodenia sa vzťahujú na biblické príbehy – keďže sa všetko deje v cykloch a opakuje sa, môžeme s takou istotou opísať udalosti a energie našich nasledovných rokov.

Na kurze vám dám základy, ako nás ich učila Judith, ako aj moje skúsenosti a objavy v tejto oblasti. Dozviete sa, prečo a ako reagujú rôzne „čísla“ v tej istej situácii (tu mi napadá, veď sa aj hovorí, že „Ty si ale číslo!“, že? :D). Na workshope vás naučím aj ako vypočítať energiu duše, keď sme prišli na svet – naše duševné poslanie.

Obsah odrážkovite:

  • pôvod čísel 1-9
  • význam čísel 1-9
  • ako reagujú čísla na tú istú situáciu
  • ako vypočítať duševné poslanie
  • ako vypočítať dnešný charakter
  • ako vypočítať dnešnú prezentáciu navonok
  • prvý kľúčpomoc a výzva pri zvládaní životných situácií
  • ako vypočítať energiu budúcich rokov

Oblečte sa pohodlne, kľudne aj do teplákov. Pripravím malé ovocné občerstvenie, kávu, čaj. Obed si prineste so sebou.

Spätná väzba účstníčky Soničky:

Ako spokojná účastníčka Tininej Numerológie I môžem úprimne odporúčať – výborne investovaného pol dňa.

Bolo mi vtipné ísť na seminár o Numerológii, keďže prevažne operujem z pravej mozgovej hemisféry (inými slovami, minule som NAOZAJ nahlas niekoho vyzvala spočítať mi 12,50 a 13 eur 😀 )

Moje pochopenie bolo, že čísla sú archetypy. Tak, ako žena-matka, muž-bojovník, mesiac, slnko, zem, jar, jeseň, znamenia horoskopu alebo zvieratá. Príbehy sa dajú rozprávať aj v číslach a aj čísla rozprávaju príbehy.

Numerológia I by sa pokojne mohla nazývať aj Príbehom o stvorení sveta. Tina rozpráva príbeh našeho stvorenia. Plný princípov tvorenia. Deväť kúskov, z ktorých sme skladali mozaiku príbehu tak silného, že som na viacerých miestach mala zaslzené oči a nevedela som prečo. Cítila som bázeň a taký zvláštny návrat domov. Podobný pocit, aký vyvolávalo v Corwinovi slovo Amber, aj keď sa ešte nevedel rozpamätať, čo Amber je.

Pravá a ľavá mozgová hemisféra si podávali ruky.

Cítila som sa ako na seminári alchýmie, kde sa učíme miešať a manifestovať pomocou deviatich elementov, deviatich archetypov.

Teoreticky som sa bavila spočítavaním čísel a počúvaním príbehov, ale prakticky v pozadí bežali silné procesy a robilo to klik-klik-klak.

Miesto konania: Zentrum Effata Vita, Donaulände 17, 2410 Hainburg – len 15 km od Bratislavy
Jazyk: slovenský


Rezervácia

Voľné miesta 15

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Leave a comment