Dátum/čas:
26.05.2018
17:00 - 19:00

Rezervácia

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Pozývame Vás na workshop

Priestorová dynamika / SPACIAL DYNAMICS

priestorovú dynamiku / vyvinul v roku 1985 americký šermiar Jaimen McMillan. Počas dlhoročnej intenzívnej práce s rôznymi pohybovými, gymnastickými a terapeutickými technikami vyvinul metódu, ktorá nás učí, ako využívať svoj vlastný priestor na to, aby sme sa postarali o zdravie vlastného tela a naučili sa vychádzať so svojim okolím objektívnym spôsobom.

Cvičenia, metóda a terapia Spacial Dynamics nie je fyzicky náročná a zároveň prináša radosť, ľahkosť a napĺňa energiou. Takto oživený priestor vytvorí zmenu vo vnímaní vlastného tela, oživí ho a tým zlepší schopnosť koncentrácie a vnímavosť k okolitému svetu a ľuďom.

Súčasťou je aj technika prikladania rúk s pohybom sledujúcim prúdenia tela – modelovania. Tým sa obnoví dynamika tela, čo nám prináša úľavu, príjemný pocit, ľahkosť, zlepšenie zdravotného stavu, držania tela, čím predchádza bolestiam pohybového aparátu.

Táto metóda ponúka veľa pohybových možností ,ktoré je možné v prípade potreby použiť pri rôznych ťažkostiach čím sa zlepší kvalita života a práce.

Ako sa pracuje s metódou:

Držanie tela je východiskom metódy Spacial Dynamics upozorňuje a pomáha nám premeniť naše vystupovanie a otvára nový priestor pôsobenia a realizácie.

Vnímanie priestoru je kľúčom pre nové pohybové a komunikačné možnosti. Spacial Dynamics podporuje naše vedomie a má pozitívny vplyv na náš životný postoj .

Rozpúšťanie chronického napätia a bolesti ako aj zmiernenie iných ťažkostí pomáha zaujať nový postoj v každodennom živote.

Pripomínaním si miesta a situácie, ktoré nám spôsobilo zmenu je možné opäť začať pracovať s danou situáciou sebauvedomovaním, zistenie nás potom privádza k zreniu, nájdeniu zmysluplnosti, riešenia a následnej zmene nášho telesného, duševného a spoločenského života.

Lektorka: Daniela Menschyova, 0907 746501
Ďalšie info o technike: Spacial Dynamics

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Minimálny počet účastníkov: 5
Maximálny počet účastníkov: 10


Rezervácia

Voľné miesta 10

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: