Dátum/čas:
21.01.2020 - 01.02.2020
0:00

Ranná joga a meditácia, doobeda arteterapia, pláže, džungľa, výborné jedlo, oddych a večerné cvičenie a meditácia. Kto sa pridá?
Pozývam vás na sebapoznávací pobyt do Thajska, na nádherný ostrov Koh Lanta. Denne vás čakajú ranné a večerné cvičenia jogy a čchi-kungu a vedené meditácie. Na šiestich doobediach si prejdete arteterapeutickým sebapoznávacím cyklom Hlbiny podvedomia. 

Sebapoznávací pobyt v Thajsku s Tinou Burgwieser

Organizačné info:
Program:
1. deň – Prílet, aklimatizácia, zoznámenie sa s prostredím
2. – 8. deň – ranné rozhýbanie tela, vedená meditácia. Po raňajkách 2,5 hod arteterapia – Hlbiny podvedomia. Večerný čchi-kung, vedená meditácia.
5. a 9. deň – čas na celodenné výlety
10. deň – odlet, alebo pokračovanie v cestovaní 🙂
Letenky: my letíme s Thai Airways s FLIGHT No. 0937 – 21.1.2020 o 13:30 z Viedne do Bangkoku a odtiaľ na Krabi s FLIGHT No. 0241 o 8:10.
Cena letenky: od 560-800 €
Najlepšie letenky si môžete zarezervovať cez
www.skyscanner.net alebo v cestovnej kancelárii vašej dôvery.
Hotel s bungalovmi sa nachádza na pokojnej pláži Klong Nin. Ceny sú za bungalov/izbu a je možnosť manželskej postele, ako aj oddelených postelí. Ak by ste chceli zdielať izbu, dajte mi vedieť, spojím vás s ďalšími prihlásenými. 
Hotel je blízko pláže, má bazén, izby sú vybavené klímou, Wlan, rýchlovarnou kanvicou s dennou dávkou kávy a čaju, chladničkou, fénom, terasou so sedením.
Predbežná kalkulácia: 970-1200 eur na 10 dní s letenkami, transfermi, ubytovaním, raňajkami a sprevádzaním workshopmi.
Spôsob prihlásenia a rezervovania pobytu:
Pri vážnom záujme o pobyt mi pošlite e-mail na info@cestaksebe.com a vzápätí vám pošlem presné informácie o možných letoch, hoteli, atď. S týmito infoškami môžete
a) ísť do cestovnej kancelárie vašej dôvery a zakúpiť letenky, hotel, poistenie cez nich.
b) všetko rezervovať online
Poistenie – buď ponúka cestovná kancelária, inšitút kredinej karty, alebo vaša poisťovňa.

Popis udalosti:

Cvičenie a meditácia
Ráno a večer spolu rozhýbeme telo, čaká vás joga, čchi-kung a detoxikačné cvičenie. Oddych našej mysle podporia každodenné ranné a večerné vedené meditácie a imaginácie.
 
Arteterapia – Hlbiny podvedomia
Skupinové arteterapeutické sedenia budú prebiehať po raňajkách. Pomocou sebapoznávacích a arteterapeutických techník sa jednoduchým, bezpečným a efektívnym spôsobom pozrieme do našej minulosti, spojíme ju s prítomnosťou a prejdeme si možnými zmenami.
 
Táto technika je výborná pre lepšie spoznanie sa v páre!
 
Sebapoznávacie metódy na workshope majú pôvod v Individuálnej psychológii podľa A. Adlera. Jej pohľad na človeka je, že každý sa správa v súlade s vlastnými cieľmi a podľa vlastnej súkromnej logiky. V detstve sme si vytvorili naše vlastné nastavenie voči životu, naše „životné krédo“ a podľa neho sa riadime. Toto nastavenie môže byť postavené aj na nesprávnych úsudkoch z detstva, podvedome nás doteraz ovplyvňuje a môže byť zdrojom problémov.
Pomocou poznania našich životných postojov sa môžeme lepšie pochopiť a následne meniť a opravovať naše nastavenia tak, aby nás sprevádzali bezpečne úskaliami života a pomohli nám pri riešení našich životných situácií. K tomu nám pomôžu metódy arteterapie. Arteterapia ako expresívna metóda umožňuje dostať sa bezpečne do kontaktu so svojimi pocitmi. Môžeme uvoľniť a vyjadriť emócie, ku ktorým nevieme nájsť slová.
Pod mojím vedením a pri interakcii v skupine budete môcť preskúmať svoje postoje, svoje „životné krédo“. Ak nájdete nastavenia, ktoré nie sú podporujúce vo vašom živote, spoločne si určíme spôsob, ako ich zmenu pomocou arteterapeutického spracovania naštartovať.
 
Organizačné info pošlem záujemcom v správe, alebo e-mailom. Prihlášky na info@cestaksebe.com

Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie

Leave a comment