Dátum/čas:
12.03.2015
18:00 - 19:30

Názov Kvantovka pochádza z metódy, ktorú budeme používať: Kvantové liečenie – Matrix energetics.

Počas stretnutí sa budeme zaoberať rozvíjaním nášho vnímania, spoločne sa pozrieme, kde sa ešte sami seba blokujeme a ako najlepšie môžeme túto metódu používať v praxi.

Na začiatok si spravíme cca. 10-15 min. meditáciu do srdca a nasledovne vám v cca. 30-40 min. “skratke” predstavíme podstatu tohoto liečenia, ktoré pre nás všetkých spísal Richard Bartlett, ak ste sa s ňou ešte nestretli. Zostávajúcich cca. 40-50 min., si vyhradíme na cvičenie a túto formu “liečenia, resp. smerovania zámeru”, si budete môcť vyskúšať zároveň z pohľadu terapeuta ako aj z pohľadu klienta.

Je lepšie raz vidieť, ako 10x počuť! :)

Táto metóda má spoločné s kvantovou fyzikou to, že všetko je prepojené a že pozorovaním môžeme ovplyvniť výsledok. Mohli by sme ju nazvať aj „Liečenie srdcom“, „Liečenie v Akashi“, „Vytváranie/transformácia reality v plnom vedomí“, „Práca zo svojho silového miesta“, „Tvorba z posvätného miesta srdca“, alebo hoci ako inak, ako vám napadne pri precítení svojho stredu, svojej sily, napojenia sa naň a konanie priamo z neho. My sme sa rozhodli pre meno Kvantovky – transformačné stretnutia.

 

KvantovkaKl

Lektori: Iskra a Tina


Rezervácia

Voľné miesta 10

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Miesto konania
Centrum Effata Vita Hainburg

Načítanie mapy…

Kategórie Žiadne Kategórie

Leave a comment