RohHojnostiNa čo sa zameriame, to priťahujeme. Tento princíp použijeme v tejto hre prakticky. Zameriame sa na našu hojnosť, na všetky dary, ktoré sa nám dostávajú a takto si pritiahneme ďalšie. Veríte? Či áno, či nie, môžeme sa zahrať a sledovať, čo nám táto hra prinesie :).

Pravidlá hry:

 1. Vyberieme si svoj roh hojnosti
  1. z daných obrázkov
  2. nakreslíme si svoj
  3. vyhľadáme si na nete svoj
 2. Vložíme do svojho rohu hojnosti všetko bohatstvo a veci, za ktoré sme vďační, že ich máme (napíšeme do komentára) – teda vymenujeme všetko bohatstvo, ktoré nás stretá a v našom rohu hojnosti už je. Takže
  1. Vkladáme, čo si prajeme, aby nastalo
  2. Vymenovujeme, čo si prajeme, aby pokračovalo
 3. Prikladáme do rohu hojnosti ďalši veci
  1. Ktoré si uvedomíme počas dňa (možno pomôže malý zápisník pri sebe, alebo poznámka v mobile)
  2. Ktoré si uvedomíme počas meditácie, v časoch kľudu a rozjímania
 4. Zopakujeme si, čo v našom rohu hojnosti už je vložené
 5. Poprípade napíšeme naše skúsenosti a pocity

 

Dodatok k pravidlám:

Obrázky som použila z pixabay.com, lebo sú voľne dostupné.

Pravidlá sú nemenné dovtedy, kým ich nezmeníme :). Návrhy na zmeny prijímame s radosťou.

Uvedomovanie si darov, ktoré máme a ktoré ku nám prichádzajú, môžeme po celý deň. Komu sa to nedarí, alebo ak má veľmi rušné obdobie, je nápomocné si nájsť chvíľku pre meditáciu, ukľudnenie sa, precítenie svojho tela, svojho dychu a nechať si ukázať dary života.

Ak sa to tejto hry pustíme viacerí, môžeme sa navzájom inšpirovať :).

Kto sa ide tiež hrať?


Najbližšie udalosti:

22. apríla 2019 - 28. apríla 2019

Mesiac s Archanjelmi - Zdravie, vzťahy, práca a vnútorné vedenie – 25.04.2019 - 25.06.2019 Celodenná

29. apríla 2019 - 5. mája 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 30.04.2019 19:00 - 20:30

6. mája 2019 - 12. mája 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 07.05.2019 19:00 - 20:30

13. mája 2019 - 19. mája 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 14.05.2019 19:00 - 20:30
Numerológia I. - Prapôvodné významy čísel – 18.05.2019 9:00 - 14:00
1 2 3
Prihlás sa na odber nášho informačného letáku:

Select list(s):

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Tagged on:         

7 thoughts on “Hra na roh hojnosti

 • 23. septembra 2015 at 10:51
  Permalink

  Vyberám si roh číslo 5, lebo mi pripomína tok – ako symbol plynutia a zmeny.

  Do môjho rohu hojnosti dnes vkladám: telesné a duševné zdravie, veľa radosti, útulný domček, úžasných ľudí, čo neustále stretám. Úžasné knihy, ktoré objavujem. Práca, ktorá ma živí a práca, ktorá ma baví. Bohatstvo príležitostí pre sebarozvoj, rozvinutie mojej práce a ďalšiu radosť. 🙂

  Napadá mi toho veľmi veľa a cítim, že chcem veľa vecí zabstrakniť, dostať ich z konkrétnej roviny do všeobecnej. Ale keďže moje všeobecné roviny nikomu nič nehovoria, budem asi písať oboje – všeobecne a k tomu niečo konkrétne :).

  Večer pokračujem, teším sa na vaše príspevky!

  Reply
 • 23. septembra 2015 at 12:41
  Permalink

  Počkať, počkať, ja si vyberám roh č. 5…sakra a ešte aj to číslo sedí 😀
  …no dobre, povedzme že, ak je to roh hojnosti, tak ho môžu nezávisle použiť rôzni užívatelia 😉
  OK, tak roh by bol…ináč pri pohľade na neho mi úplne mravčila ľavá ruka, až ma začalo bolieť z toho zápästie…preto som si ho vybral a až potom som si prečítal tvoj komentár…to len aby bolo jasno 😛
  Vkladám do rohu hojnosti seba ako stred vesmíru v rovnováhe – láske so sebou. Ja a TY (všehomír) sme jedno a teda viem, že čo prajem sebe, prajem TEBE a viem, že čo prajem TEBE, prajem aj sebe a vzhľadom na túto súvzťažnosť sa vždy správam. Hojnosť a láska sú mojou súčasťou tak, ako aj TVOJOU a máme k nej neobmedzený prístup. Moje telo a duša sú zdravé – dobré. Vďaka tejto rovnováhe vnímam všetky svoje schopnosti a zručne s nimi narábam. Jasne vnímam všetko čo je a vždy viem kam mám zamerať svoju pozornosť. Moje možnosti sú nekonečné.
  …a teraz konkrétne 🙂
  Moje blokády na členkoch, kolenách, bedrách, krížoch, dvanástniku, srdci, ramenách a korune sú premenené, rozpustené a energia tečie celým mojim telom slobodne a radostne. Moje telo má svoju pôvodnú ohybnosť, pružnosť, mladosť a spolu s dušou sú plné životnej energie natoľko, že ju rozdávam slobodne, radostne a bez obáv. Objavujem svoje schopnosti a schopnosti môjho tela s veľkou zvedavosťou, radosťou a naplnením.
  Moja práca ma teší a prináša mi duševné a hmotné naplnenie. Mám všetok voľného čas na kreatívne tvorenie a fyzický pohyb, ktorý potrebujem.
  AC, LS, TP, TK, JZ a veľa iných schopností a zručností, sú mojim bežným pracovným nástrojom používania a ovládam ich bravúrne. Liečenie a zhmotňovanie používam s rozvahou a sebavedomo nimi naplňujem svoje potreby a poslanie a umožňujem tak plynulú a spontánnu premenu všetkého, čo vyžaduje moju podporu alebo moju pozornosť zaujme. Moje okolie a ja sme v harmonickom súzvuku a je radostné a napĺňajúce si to vedieť uvedomovať. Moje vzťahy sú zdravé a otvorené, plné pochopenia, súzvuku a lásky. Všetko, čo tvorím, tvorím vedomo a je to dobré 🙂

  Reply
 • 23. septembra 2015 at 21:10
  Permalink

  hihi jasneeeee ze mozu ten isty pouzivat viaceri 🙂 Ja som ten obrazok zbadala a ze BUM, tento pojde do vyberu! Akyy paraadny!
  OOO ty si sa hned jak rozbehoool 🙂 skveleee 🙂

  Ja pokracujem takto: dnes som si uvedomila, ze v mojom rohu hojnosti sa nachadzaju: skvele myslienky, skvele vztahy, skvele stretnutia. Našla som tam aj fascinaciu cisel a pismen. Hojnost ma streta v jedle, mnamkovych syroch s hroznom. Hojnost ma streta v partnerskej laske. A vdacna som aj skvelemu zdialniu pribehov.

  K tomu mam v nom naplnene este z minula: telesné a duševné zdravie, veľa radosti, útulný domček, úžasných ľudí, čo neustále stretám. Úžasné knihy, ktoré objavujem. Práca, ktorá ma živí a práca, ktorá ma baví. Bohatstvo príležitostí pre sebarozvoj, rozvinutie mojej práce a ďalšiu radosť.

  Reply
 • 25. septembra 2015 at 8:18
  Permalink

  Trochu som poupravila – upresnila pravidla hry 🙂

  Aby sme si aj pisali, co uz v nasom rohu maaame, co pocas dna objavime

  Reply
 • 27. septembra 2015 at 15:47
  Permalink

  Decka hram uz s vami, len zatial pisem ine veci takze stay tuned 🙂

  Reply
 • 29. septembra 2015 at 10:51
  Permalink

  Do mojho rohu hojnosti vcera pribudlo lepsie svetlo v meditacnej miestnosti 🙂 -> mooozeme kreslit! 😀

  A este sa tesim z hojnosti informacii, ktore mi davaju karty pocas vykladov. Je to az neuveritelne a sama sa niekedy tomu cudujem, co vsetko z nich mozem vycitat.

  AAAAAA – hojnost ZAZRAKOV – zase som jeden (dalsi) zazila 🙂 ked som rano sla do prace a vyjdem z domu a zbadam cerveny mesiac! stihla som spravit 3 fotky a potom uz prisiel vlak a mesiac sa z cervenej farby uz posunul do jeho klasickej kosakovito-svetlo-osvetlenej.

  V skratke teda: poriadne svetlo v meditacnej, vela informacii pocas vykladu kariet, zazraky.

  V rohu uz mam: telesné a duševné zdravie, veľa radosti, útulný domček, úžasných ľudí, čo neustále stretám. Úžasné knihy, ktoré objavujem. Práca, ktorá ma živí a práca, ktorá ma baví. Bohatstvo príležitostí pre sebarozvoj, rozvinutie mojej práce a ďalšiu radosť. Skvele myslienky, skvele vztahy, skvele stretnutia. Našla som tam aj fascinaciu cisel a pismen. Hojnost lahodnosti jedla, partnerskej lasky a zdielanie pribehov.

  <3

  Reply
  • 1. októbra 2015 at 9:37
   Permalink

   Do môjho rohu hojnosti pridávam: hojnost zapamätanych a lucidnych snov. YEAH 😀

   V rohu uz mam: poriadne svetlo v meditacnej, vela informacii pocas vykladu kariet, zazraky, telesne a dusevne zdravie, vela radosti, utulny domcek, uzasnych ludi, uzasne knihy. Pracu ktora ma zivi a zaroven pracu ktora ma bavi. Prilezitosti pre sebarozvoj, a pracu. Skvele myslienky, vztahy, stretnutia. Fascinaciu cisel a pismen. Lahodnost jedla, partnerskej lasky a zdielania pribehov.

   Juj, no akyyy je uz naplnenyy naaadherne!
   🙂

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: