6895592-abstract-waves-wallpaperĎakujeme Sonička, za zdielanie 🙂 <3

Ako sa kvantový štvrtok šíril ďalej v bežnej praxi.

Kedže som v zdraví prežila minulo-týždňové kvantové spájanie sa s druhým cez srdce v miestnosti prekvapivo plnej cudzích 🙂 ľudí, pošteklilo mi zvedavosť. Včera, ležiac na masážnom stole, mi napadlo, že čo tak to skúsiť aplikovať. Masérka ma totižto hnietila ako surové cesto a na moje protesty sa zo srdca smiala, že jemnejšie sa už nedá. (Figu, dá – volá sa to hladkanie 🙂 ) Tak som si povedala že to skúsim ako štvrtok. Vyslala som spojenie, poďakovala sa následne jej rukám, že sa ma nežne a s láskou dotýkajú a požiadala vyššiu energiu, nech ma lieči skrz ne, ak sa teda dá.

Chvíľu sa nič nedialo, až som sa chystala ju hlasno o to hladkanie požiadať, keď sa celá rytmika a energia jej dotyku zmenila (alebo sa prudko zmenilo vnímanie môjho chrbta 🙂 . Jej ruky sa začali cítiť ako dva horúce lávové kamene, ktoré svojim teplom rozpúšťajú, uvoľňujú a posúvajú. Cítila som sa teplo, mäkko, uvoľnene a v bezpečí – keď ma to prenieslo na silové srdcové miesto – tam, kam minulý štvrtok pri meditke, do bujnej a sviežej tropickej záhrady zaliatej slnkom v strede obrovskej jaskyne.  Ležiac v machu, v dlhých bielo-strieborných šatách, som sa opierala o môjho jednorožca, a bolo mi dobre. Energia, ktorá ma liečila a ktorú občas zahliadnem v podobe Robina Hooda  – hnedo odetého so zeleným plášťom, ma hravo a bratsky zozadu objala, že či už je dobre. A keď vraj hej, tak či konečne nejdem ďalej. Nato sa priestor v jaskyni rozlial do diaľav a stal sa neohraničeným – zelené kopce, údolia, trblietavá rosa vo vzduchu a vodopády, kam oko dovidí. To už som vedela, že v diaľke je strieborný zámok, kam nás raz Tina počas meditky vyšupovala, a cítila som sa tam zľahka nesvoja, a že sak poďme už odtiaľto, čo tu  🙂

Zahútala som, ako sa tam dostať – na pešo to vyzeralo neľudsky ďaleko. Tak sme sa s jednorožcom po mojej pravici dívali na ten zámok v diaľke a hútali. Po chvíli ja viac ako on, lebo na otázku, ako sa tam dostať zatrepotal krídlami, ktoré zrazu mal – že takto 😀 Pochválila som ho, že aký si ty múdry, Pegasus, ja stále zabúdam. V momente sme boli tam, a na predzámčí (odvodene od slova preddomie 🙂 ) čakal niekto, koho identifikujem ako Otca (celý biely s bradou bielou) so statným mužom v čierno-šedom rytierskom oblečku a strieborným plášťom. Tváre som vidieť nedokázala. Nehovorili sme, prebiehalo to celé v zábleskoch myšlienok – keď som si akoby na otázku „ako kto prichádzam?“, uvedomila, že minule som to netušila a cítila som sa tam omylom. Teraz tam už nič z tejto predošlej drámy nebolo ; proste som tam prišla a stála, pretože som jedna z nich a odtiaľ pochádzam, a  počula som sa identifikovať sa, že prichádzam ako Hope (nádej). (Po masáži som sa šla vycikať a na záchode mi prvý padol zrak na sáčok s vonnou zmesou s veľkým nápisom HOPE. Cikalo sa mi radostne 🙂 )

A prišla som prvý krát vedome. Potom sa objavila aj morfujúca Gaia a ešte zopár postáv, ktoré vytvorili okolo mňa kruh. Ďalej presne neviem, ale nasledovne som bola späť na silovom mieste. Tam sedel vedľa mňa, domnievam sa, Otec. Odetý v bielom ľanovom odeve, sa na mňa díval tvárou konkrétneho človeka, ktorého pohľad mi z jeho fotky utkvel v pamäti (aj keď to je eufemizmus, on sa do nej priam vryl).  Sedel blízko, chvíľu sme sa len dívali. Díval sa mi priamo do očí, skrz všetko, a povedal – celým telom som pochopila – že ma akceptuje úplnú, celú, so všetkým. Ako je v poriadku všetko, čo som kedy bola a čo všetko dnes som. Ako je na mňa hrdý. A ako nie je možné prísť o túto bezpodmienečnú akceptáciu a lásku, čokoľvek spravím – práve preto, že je bezpodmienečná. To značí že je hard fact, konštantá, nemenná a neovplyvniteľná hocičím z mojej strany.

Bolo krásne, ako sa toto miesto, ktoré potrebovalo byt vyhojené, usadilo v mojom slepom uhle – nenachádzalo sa medzi vecami, o ktorých viem, na ktoré sa pozerám a ktoré transformujem.  To mi došlo, pretože jeho slová boli sprevádzané výtryskom, ktorý som fyzicky cítila v oblasti srdca (ešteže som si slzy veselo poutierala do toho froté uteráku, v ktorom som mala zaborenú tvár 🙂 Prekvapilo ma, aký silný môj syndróm vyhnania z raja musí byť, keď jednoduchý pocit akceptácie z „tam doma“ vyvolal takú silnú emocionálnu odozvu. Natíska sa mi otázka, či ale nie je každý pocit nelásky, alebo nevyhovovania príznakom syndrómu vyhnania z raja.

Na to ma vyzval do tanca – takého párového, valčíkovitého typu – kde mi opäť uprene hľadel do oči. Jeho pohyby boli ľahké, ale zároveň stál vzpriamene a žiaril ohromnú úctu, láskavosť a silu. Tancovali sme, a zrazu som bola aj ja ladná, pretože som cítila súzvuk a rovnosť (bázeň by bola u mňa asi vhodnejšie slovo 🙂 ) Keď som začala chaosiť, že veď ja vlastne neviem ladne tancovať, pousmial sa – či by som to pre zmenu neskúsila napríklad tak, že by som sa ním nechala viesť.

Tu mi nastal v hlave výbuch srdečného smiechu – ako vždy, keď prídem k nejakej epifanii, ktorá je spätne tak očividná, až sa musím smiať.

Zhrnutie dnešnej bájky: Ďakujem za kvantový štvrtok, ktorého vlna presiahla hranice štvrtkového stretnutia a umožnila mi toto. Pre tie, s ktorými bájka náhodou rezonovala – nechajte sa Otcom vyzvať do tanca. Pre pánov neviem 🙂 Ale poteším sa prečitať si, ako to prebiehalo, keď skúsite 😀

 


Najbližšie udalosti:

21. januára 2019 - 27. januára 2019

Hatha joga – 24.01.2019 18:00 - 19:15

28. januára 2019 - 3. februára 2019

Hatha joga – 31.01.2019 18:00 - 19:15

4. februára 2019 - 10. februára 2019

Hatha joga – 07.02.2019 18:00 - 19:15

11. februára 2019 - 17. februára 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 12.02.2019 18:30 - 20:00
Hatha joga – 14.02.2019 18:00 - 19:15

18. februára 2019 - 24. februára 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 19.02.2019 18:30 - 20:00
Hatha joga – 21.02.2019 18:00 - 19:15

25. februára 2019 - 3. marca 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 26.02.2019 18:30 - 20:00
Hatha joga – 28.02.2019 18:00 - 19:15
Kreslenie mandaly a sebarozvoj – 02.03.2019 9:30 - 14:00
1 2 3 4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: