48 Cz

proteinVýzkumy chování buněk a aminokyselin v těle, které se tvoří při našich emocích ukázaly, že tělo (každá buňka) si může zvyknout na určitý druh aminokyselin a pak odmítá přijímat jiný.

 Takže pokud naše buňky vystavujeme delší dobu například hněvu a zlosti, oni si na to zvyknou a kombinaci štěstí už nechtějí přijímat – a tudíž se k nám ani pocit štěstí nedostane, nebo jen na krátkou chvíli. A může to mít za následek následnou fyzickou nebo duševní chorobu.

Tohle mi vysvětluje, proč se někdy kroutíme v kolotoči, když jdeme něco změnit a moc se nám to nedaří a pak ztratíme výdrž a jsme zase tam, kde jsme byli.

Doposud jsem to viděla jen energeticky – vím, že pokud si člověk zvykne na nějakou energii, tak potom na ní lpí, různými způsoby ji upevňuje – protože ji zná a cítí se v ní dokoce dobře a bezpečný. I když si pak uvědomí, nebo uvědomuje, že je nepříznivá, těžko se mu dělají kroky do neznáma a těžko přijímá nový stav. Je to samozřejmě indivdiuálne a u každého je proces rozdílné dlouhý. Myslím ale, že podstata zůstává.

Když si vezmu, že i každá kombinace nějakých prvků (v tomto případě peptidů – sloučeninách aminokyselin ) v našem těle nese energetický náboj – a naše tělo ta vlákna přijímá nebo ne – a tím přijímá nebo nepřijímá jejich energii, pěkně mi to do sebe zapadá.

Takže nezoufejme, pokud se nám ze začátku nedaří. Naše tělíčko a také naše energie si umí zvyknout na nový stav .

Jako nový stav nazývám náš dlouhodobý stav. Můžeme dlouhodobě pociťovat štěstí a lásku, a přece jen mezi tím zažívat zklamání, smutek, hněv, zlost. Myslím, že pokud bychom tyto pocity potlačili, jen bychom je někam ukryli (že by i do těch buněk?) A jednou by nám přerostly přes hlavu (i jako energie kolem nás) a i tak bychom se jimi museli zabývat. Takto, ve vědomí vlastní síly a štěstí můžeme přijmout i pocit hněvu – pokud v něm nezůstaneme viset .

Pocit celkového štěstí je přijetí sebe sama, se všemi aspekty a zároveň se nenechat vtáhnout do energie, která nás omezuje, blokuje, škodí.

Fakt, že si buňky vědí zvyknout na určitou kombinaci aminokyselin nám může být na obtíž – pokud tento fakt nevyužijeme ve svůj prospěch – a naučíme je přijímat takové kombinace, které nám dodávají pocit štěstí a harmonie. Takže přetrvávat v energii vnitřního štěstí.

Chování buněk ovlivňují i ​​naše přesvědčení. Pokud zjistíme, že mnohé z názorů, které ovládají náš život, jsou falešné a sebeomezující, může nás to inspirovat ke změně těchto návyků .

Charakter našeho života je dán tím, jak tento život vnímáme.

Nepřijmeme „výmluvy “ na geny, které nás ovládají a místo toho můžeme vzít svůj život do vlastních rukou a ovládat jej – t.j. ovládat každou buňku vlastního těla.

Geny se neuvádějí do činnosti samy od sebe, jejich aktivitu musí vyvolat něco z prostředí. Nejsme oběťmi svých genů, ale naopak pány svého osudu, a jsme schopni vytvořit život naplněný mírem, štěstím a láskou.

zdroje : „Der Energiekörper des Menschen: Handbuch der feinstofflichen Anatomie“, autorka Cydni Dale .
„Biologie přesvědčení“, autor Bruce H. Lipton

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: