Mesiac s Archanjelmi v novembri

explosion-2483998_1280Pre úspech si v novembri zopakujeme udalosť „Mesiac s Archanjelmi“. Zmena oproti septembru bude, že meditácie budem viesť a vysielať naživo online a každý účastník dostane individuálne posolstvo týždňa.

Každý pondelok v mesiaci sa pri spoločnej meditácii z pohodlia vášho domova naladíme na silu jedného Archanjela a počas týždňa sa ním necháme sprevádzať a podporovať, liečiť – čo bude treba. Vytvorím pre Vás chránený energetický priestor, v ktorom budete môcť precítiť a prijímať anjelskú energiu.

Sily, alebo energetické frekvencie, ktoré nazývame „Anjeli“ sú veľmi silné a tak tento mesiac odporúčam len tým, ktorí sú pripravení nechať vniesť do svojich životov zmeny potrebné pre harmonizáciu.

Spoločná meditácia – naladenie – bude prebiehať každý pondelok v novembri o 20:30 online – pomocou živého vysielania. Môžete si vybrať, či budete meditovať v spoločný čas a počúvať online meditáciu, alebo sa pridáte do meditačného kruhu mimo internetu, alebo si meditáciu vypočujete neskôr.

Presné pokyny nájdete tu v udalosti „Mesiac s Archanjelmi„.

týždeň od 6.11.: Archanjel Rafael – téma zdravie a vyrovnanosť, fyzické bytie

týždeň od 13.11.: Archanjel Michael – téma vzťahy, očista a ochrana, emocionálne bytie

týždeň od 20.11..: Archanjel Uriel – téma práca, úspech a transformácia, mentálne bytie

týždeň od 27.11.: Archanjel Gabriel – téma intuícia a jasnosť, spirituálne bytie

 

Pre účastníkov bude vytvorený článok, ku ktorému dostanú heslo pre vzájomné zdielanie skúseností, pre otázky a podporu.

Ak Vás práca s Anjelmi oslovuje, doprajte si tento intenzívny mesiac s ich silami. Pomôžem Vám pri napojení sa na tieto sily a počas mesiaca Vás budem procesom premeny sprevádzať a podporovať.

Viac podrobností a možnosť prihlásiť sa nájdete v udalosti „Mesiac s Archanjelmi„.

Teším sa na spoločnú cestu!

Leave a comment