explosion-2483998_1280Na september som pre vás pripravila udalosť „Mesiac s Archanjelmi“. Každý týždeň sa pri spoločnej meditácii z pohodlia vášho domova naladíme na jedného Archanjela a počas týždňa sa ním necháme sprevádzať a podporovať, liečiť – čo bude treba. Vytvorím pre Vás chránený energetický priestor, v ktorom budete môcť precítiť a prijímať anjelskú energiu. Sily, alebo energetické frekvencie, ktoré nazývame „Anjeli“ sú veľmi silné a tak tento mesiac odporúčam len tým, ktorí sú pripravení nechať vniesť do svojich životov zmeny potrebné pre harmonizáciu.

Spoločná meditácia – naladenie – bude prebiehať každý pondelok v septembri o 20:30. Presné pokyny nájdete tu v udalosti „Mesiac s Archanjelmi„. Nebudete potrebovať byť na internete, alebo niekam chodiť. Bude vám stačiť pol hodinka kľudu.

  1. týždeň od 4.9.: Archanjel Rafael – téma zdravie a vyrovnanosť, fyzické bytie
  2. týždeň od 11.9.: Archanjel Michael – téma vzťahy a očista, emocionálne bytie
  3. týždeň od 18.9.: Archanjel Uriel – téma práca a úspech, mentálne bytie
  4. týždeň od 25.9.: Archanjel Gabriel – téma intuícia a jasnosť, spirituálne bytie

Ak Vás práca s Anjelmi oslovuje, doprajte si tento intenzívny mesiac s ich silami. Pomôžem Vám pri napojení sa na tieto sily a počas mesiaca Vás budem procesom premeny sprevádzať a podporovať.

Viac podrobností a možnosť prihlásiť sa nájdete v udalosti „Mesiac s Archanjelmi„.

Teším sa na spoločnú septembrovú cestu!

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Tagged on:                     

One thought on “Mesiac s Archanjelmi v septembri

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: