Úplne normálna denná situácia. Som si vedomá môjho okolia a deja okolo mňa, nič nezvyčajné sa nedeje. V tom prichádza myšlienka: „Je toto sen?“. Sama sa nad ňou zasmejem, predsa viem, že nie je, ale zo starého dobrého zvyku si podskočím a ….. ….. zostanem visieť vo vzduchu!!!! Wuaaaa ja snívam! Pre istotu ešte zdvíham ruky a pozriem na prsty, ktoré sa neprirodzene predlžujú. Yesss! Mám to! Snívam a uvedomujem si to!

banner-911778_640Takto dnes v noci začal môj lucidný (vedomý) sen. Podobne ako mnoho iných pred ním. Predtým som často krát poriadne nevedela, čo si mám vymyslieť, kam sa premiestniť. Postupne sa mi to darilo čoraz lepšie, ak som si náhodou nevymyslela veci ako: „Stretnutie s Archanjelom“ – kedy ma biele svetlo odpálilo a bolo dosnívané.

Ráno pri vstávaní som mala v pláne úplne sa nezobudiť, vo vlaku sa dostať do polospánku a spomenúť si na detaily. Mám to vyskúšané a funguje to. Ale pred domom na parkovisku som našla zranenú srnku a volala som hasičom a na políciu a to ma úplne prebralo. Takže teraz neviem, či si presne na všetko spomeniem, ale nie je to ani dôležité, pár vecí sa totiž udialo veľmi zaujímavo, tak, ako som to predtým nepoznala a tie si pamätám.

Predtým som snový dej riadila len krátko, alebo len sčasti a rýchlo mi potom unikol (naposledy včera ráno, keď môj vedomý sen netrval viac ako subjektívnych 30 sekúnd). Dnes v noci som mala myseľ jasnú a nechala som si čas na premýšľanie, kam sa chcem dostať.

Vedome som „skákala“ medzi osobami. Zdalo sa mi, že ma vnímajú ako ducha. Najskôr som šla pozrieť mamku. Bola noc, ale ešte si čítala. Najskôr sa ma zľakla, ale potom to zobrala ako nezvyčajný zážitok, možno vidinu. Chvíľu sme sa rozprávali, zobrala som ju za ruku a povedala som jej, že ju milujem. Vyhŕkli jej slzy do očí, usmievali sme sa na seba a bol čas odísť. Cítila som, ako ruka, ktorou ju držím pomaly aj s mojím telom mizne z jej reality.

Potom som sa nechala preniesť k jednej mojej starej láske z čias tínedžerských. Mal asi 4-5 ročného syna, ktorého točil za ruky na ihrisku a vyzeral šťastne. Ja ako duch som pomaly pred ním naberala hmotu. Ako som sa mu prihovorila, nastúpila do obrazu jeho partnerka v obrannej pozícii. Potešilo ma, že má rodinu a stabilizoval sa (ako je to naozaj, netuším) a tak som sa začala vytrácať. Ešte som postrehla, ako na mňa chcel skočiť nejaký pes, ale už nemal do čoho zakusnúť, lebo som mizla.

Po tomto stretnutí mi napadlo, že som u nich nebola v reálnom čase – uvedomovala som si, že spím a je akurát noc. Pri ďalšom prechode som si pomyslela, že chcem byť v reálnom čase. Táto požiadavka sa mi nesplnila – cítila som vnútornú odpoveď – teraz máš toto vidieť.

Jeden známy vyhrabával pred svojimi schodmi niečo schované pod snehom. Bola tam aj jedna moja lyžiarska rukavica, ktorá sa jemu nesmela dostať do rúk. Ako odhrabol sneh, sústredil sa na iné veci pod ním, rukavicu som zobrala a schovala ju za mojím chrbtom. Po rozhovore, ktorý si už nepamätám som sa mohla vzdialiť.

Tu mám takú hmlistú predstavu, že som cítila ťah dozadu niekam – a neviem, či ma som bola ešte niekoho navštíviť (ozvite sa, ak som aj vás bola v noci vystrašiť 😉 ), alebo tu už nastala posledná fáza a hodilo ma to do môjho tela. V jednom z minulých lucídnych snov som cítila zároveň moje fyzické telo a zároveň som vnímala aj snovú realitu a pri pohybe tela som mala obavy, či pohnem naozaj mojím snovým telom a nie fyzickým. Dnes ako ma to vtiahlo a pohla som sa, myslela som si, že pohnem svojím snovým telom a pohla som ale fyzickým a to ma na moment prebudilo.

Rozdiely medzi predošlými zážitkami boli v prechode medzi situáciami. Dnes v noci som vlastne zvolila len osobu, ktorú chcem navštíviť a ostatné som nechala plynúť.

wave-1197489_640Prechody medzi osobami a situáciami sa diali podľa vzorca:

  1. Jasná myšlienka, kam sa mám dostať
  2. Silný ťah môjho tela späť, pocit „zoom-out“
  3. Prechod ukončený silným zvukom
  4. Vyjasnenie obrazu
  5. Zhustenie môjho tela
  6. Pri odchode znova zjemnenie tela až do pocitu čistého vedomia

Ono sa mi to trochu zdá ako astrálne cestovanie, alebo kombinácia OBE a LD. V každom prípade to bolo veľmi zaujímavé a budem pokračovať v bádaní 😉


Najbližšie udalosti:

22. apríla 2019 - 28. apríla 2019

Mesiac s Archanjelmi - Zdravie, vzťahy, práca a vnútorné vedenie – 25.04.2019 - 25.06.2019 Celodenná

29. apríla 2019 - 5. mája 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 30.04.2019 19:00 - 20:30

6. mája 2019 - 12. mája 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 07.05.2019 19:00 - 20:30

13. mája 2019 - 19. mája 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 14.05.2019 19:00 - 20:30
Numerológia I. - Prapôvodné významy čísel – 18.05.2019 9:00 - 14:00

Prihlás sa na odber nášho informačného letáku:

Select list(s):

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Tagged on:                     

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: