SefirotJudith študuje viac ako 40 rokov starý zákon, kabbalu, zvitky Kum Ránu a ako ona hovorí “dekóduje ho”. Vníma energiu starohebrejských písmen a čísel a jej spojitosti s naším terajším svetom a životom. Jej vedomosti siahajú ďaleko za normálnu numerológiu, okrem využívania starých hebrejských textov a kabbaly spája jej vedomosti na vysokej úrovni s jej jasnovidením. Študovala zvitky Qum Ránu (hovorí aj aramejsky) a stretnutie s touto zaujímavou ženou je proste nádherným zážitkom.

Judith vedie semináre v nemčine, do slovenčiny ich tlmočím keď je treba.

Judith sa rozhodla u nás ponúkať nasledovné semináre:

  • Numerológia – významy čísel podľa starého zákona, prapôvodu
  • Hieroglyfy čias Abraháma – prvé viditeľné písmo, pomocou ktorého vieme vyčítať formy nášho života, pohyby v našom živote
  • Zmena vedomého zámeru – celodenný workshop zameraný hravé tvorenie, pomocou ktorého pod usmernením Judith môžeme vnímať naše vzorce správania, obmedzenia a deštrukčné myslenie a postupne ich zmeniť. Pochopíme proces tvorenia a podľa neho začneme tvoriť náš život.
  • Tarot – séria seminárov o stvorení zobrazenom v tarote a jeho využitie v praxi
  • Kompaktné zasvätenie do čítania z ruky (chiromantia)- po 25 ročnom štúdiu nám Judith poskytne jedinečný a unikátny workshop určený všetkým, ktorí pracujú s ľuďmi.
  • I ging (I ťing) – starodávny orakel, zodpovedajúci každú našu otázku

Pre niektoré z ponúkaných seminárov už máme dohodnuté termíny, pričom sa môžu ešte meniť. Prihlasovať sa môžete už teraz e-mailom, alebo priamo cez rezerváciu miesta v jednotlivej udalosti.

Január 2016

30.1.2016 Osobné konzultácie

31.1.2016 Numerológia III.

Apríl 2016

1.4.2016 Osobné konzultácie
2.6.2016 Zmena vedomého zámeru
3.4.2016 Numerológia

Leave a comment