O víkende životnej sily a o DIY zubnej paste

vitannikHeaderSave the next date! 25.4. o 16:00 budeme mať v našom Centre Effata besedu s Petrom Starcom, slovenským breathariánom! OOOO sa tešííím! Preto sme trochu posunuli časový harmonogram workshopu o Sebauvedomení a životnej sile, v sobotu začneme už o 8:00 a skončíme o 15:00. V nedeľu môžeme začať o 9:00 – 18:00. A inak – ako to sedí! Vlastne budeme mať „Víkend životnej sily!“ 😀 Už som aj plagátik vyrobila, aha. V udalosti nájdete aj video s Petrom, ako bol u A. Banášovej. Klik na obrázok.

PranaBesedaKl

Hohooooo! Včera mi prišiel ribstol!! Ešte leží zabalený na zemi. Môj plán bol v sobotu ho namontovať, ale ešte sa tá miestnosť bude maľovať, tak neviem či len nenavŕtame diery a ešte budeme čakať kým vymaľujeme. Dúfam, že sa mi na ňom bude dobre cvičiť, má menej priečok ako si pamätám že mali tie staré rebriny. Na funkcionalite by im to ubrať nemalo. Budem sa liepať na tie, ktoré mám :). Chcete potom pár trikov? Či nie je tu nikto taký rebrinový ako ja? 😉

Prichádza odsek o strave, komu to lezie na nervy, čítaj za ním. … Môj včerajší jedálniček vyzeral čudne. Cez deň som nebola nejak extra hladná, vypila som len za pohár smúťaku a zjedla malý tanier artičokov, sušených paradajok a olív. Navečer som už došla domov ale hladná jak vlk a presne tak som aj jedla. Najskôr zvyšok raw-čokolády, potom 3 banány a v tom prišla Dadka z prechádzky a priniesla medvedí cesnak. Urobili sme si z neho spolu s avokádom omáčku na cuketové špagety, k nim sme si dali marinované šampiňóny. A dorazili sme to fantastickou mangovou živou tortou. Ani pohnúť som sa nedokázala. Odfukovala som na lavici so zážitkom, že aj zo surovej stravy sa dá takto ťažko najesť. Niektoré kombinácie očividne nesedia spolu :). A ten medvedí cesnak v kombinácii s avokádom mi dal zabrať, ráno vo vlaku som musela vypnúť notebook, zavrieť oči a sústrediť sa na ukľudnenie žalúdka. 😀 Oki, vďaka za lekciu, prijatá. 🙂 Dnes to istil cez deň pohár smúťaku a na obed orieškový mix, ktorý sa mi zdal tiež dosť ťažký. Vonku svietilo slnko a tak som vybehla do mesta s orieškami v ruke, že kam ma to povedie. A!!! Naďabila som na jeden obchod so zdravou výživou, kde som kúpila Xylitol – brezový cukor. Jupí, môžeme si vyrobiť domácu zubnú pastu. A rovno som si niečo nechala aj v práci, do tej mojej kávy, ktorú som doteraz sladila medom.

Na domácu zubnú pastu použijem nasledovný recept:

  • Kokosový olej (3 PL)
  • Xylitol – brezový cukor (podľa chuti)
  • Sóda bikarbóna (3 PL)
  • Éterické oleje – ešte neviem, ktoré použijem, ale asi niečo „čerstvé“ ako citrón, mäta, eukalyptus

Túto masu môžem dať buď do krabičky od krému, alebo do (dobre) uzatvárateľného sáčku z ktorého odstrihnem roh na nanášanie pasty.

Dám vedieť, ako dopadol tento pokus :). Máte pre mňa k tomuto experimentu nejaké tipy? Sem s nimi 😉


Najbližšie udalosti:

17. februára 2020 - 23. februára 2020

Liečenie hudbou krištáľových misiek - HLOHOVEC – 20.02.2020  16:00 - 20:30

20. apríla 2020 - 26. apríla 2020

Liečenie hudbou krištáľových misiek - HLOHOVEC – 23.04.2020  16:00 - 20:30

8. júna 2020 - 14. júna 2020

Liečenie energiou – základný kurz s certifikátom – 13.06.2020 - 14.06.2020  9:00 - 18:00

Leave a comment