V piatok 29.1.2016 ponúka Judith z Izraela pár termínov pre osobnú konzultáciu.

Je to jedinečná možnosť analýzy mena a dátumu narodenia, s pohľadom do minulosti a následne do budúcnosti a samozrejme aj so zodpovedaním otázok, čo máš akurát na duši.

Judith je narodená na severe Európy, žije v Izraeli a pravidpay-1036480_1280elne navštevuje Rakúsko, Taliansko a severnú Európu. Už v detstve sa začala zaoberať kabbalistickou numerológiou, študuje viac ako 40 rokov starý zákon, kabbalu a ako ona hovorí “dekóduje”. Jej vedomosti siahajú ďaleko za normálnu numerológiu, okrem využívania starých hebrejských textov a kabbaly spája jej vedomosti na vysokej úrovni s jej jasnovidením. Judith študovala napríklad aj zvitky Qum Ránu (hovorí aj aramejsky) a stretnutie s touto zaujímavou ženou je proste nádherným zážitkom. Vníma energiu starohebrejských písmen a čísel a jej spojitosti s naším terajším svetom a životom.

Stretnutie s Judith je zážitkom, už len prepísanie svojho mena do hebrejčiny a hieroglyfov a následná analýza vyvolávajú “woow” efekt. Judith Ti môže pomôcť ako prekonávať ľahšie životné situácie, pripraví Ťa na ďalšie roky.

Konzultácia prebieha v nemčine, ak je treba aby som tlmočila, poprosím o poznámku pri rezervácii.

Viac o Judith tu a tu.

Judith rozpráva pekne po nemecky – počas seminárov a workshopov prekladám do slovenčiny a ak je treba tak aj počas osobnej konzultácie.

Ešte voľné termíny nájdete tu: Osobné konzultácie u Judith

Pridaj komentár