Zaujali vás naše témy, aktivity a chceli by ste nás podporiť v našej činnosti? 

Ponúkajú sa nasledovné možnosti:

Pýtajte sa, podeľte sa o vaše názory

Ako nášho čitateľa nás zaujímajú vaše komentáre, spätná väzba, názory a otázky. Ak máte záujem publikovať u nás článok, alebo „rozmýšľanku“, alebo vás zaujíma náš názor, alebo postoj k nejakej téme, napíšte nám na info zavinac cestaksebe.com.

Staňte sa fanúšikom na sociálnych sieťach

Lajknite stránku Cesta k sebe, prihláste sa na notifikácie o udalostiach a zdieľajte naše príspevky aj pre vašich priateľov alebo vo vašich skupinách, či na stránkach.

Prihláste sa na odber noviniek

Naše novinkové maily posielame nepravidelne, zato často s najnovšími informáciami, ktoré sa ešte nedostali do online sveta. Vyplnením nasledovného formuláru budete dostávať naše newslettre na váš e-mail:

Select list(s):

Reklama

Umiestnite náš link, banner alebo článok s odkazom na vašej webstránke alebo v tlači.

logo-EV-Cestaksebe-final-cierna-whitelogo-EV-Zentrum-ciernaURLplnepozadie

 

EV-darcekovepoukazky_Navrhy_vzorDarčeky a poukážky: Obchod

V našom obchode predávame len veci, ktoré sami používame a môžeme ich odporúčať. Ak hľadáte vhodný darček pre seba či vašich známych, radi vám poradíme. Ponúkame aj možnosť zakúpiť si poukážku v ľubovoľnej hodnote, túto vieme zaslať aj elektronicky.

Darčeky a poukážky: Semináre, workshopy, osobné poradenstvo

Darujte (si) sebarozvoj! Vystavíme vám poukážku na konkrétny seminár, poradenstvo alebo v ľubovoľnej hodnote, aj elektronicky. Osobné poradenstvo je možné v centre Effata Vita alebo online.

Prenajmite si priestory

Hľadáte pre svoju firmu, alebo priateľov príjemný priestor neďaleko mesta a predsa blízko prírody? Naše priestory si môžete prenajať pre svoju akciu, alebo pre vás pripravíme seminár či workshop podľa vašich predstáv.


Dobrovoľníctvo

Ponúknite nám svoj čas a vedomosti.  Všimli ste si niečo, čo by bolo treba vylepšiť? Viete nám ponúknúť vaše odborné znalosti v oblasti IT, marketingu, grafického dizajnu, alebo manuálnu pomoc? Ozvite sa nám.

Hovorte o nás

Ak sa vám naše aktivity páčia a boli ste spokojní, hovorte to iným. Ak ste mali negatívnu skúsenosť alebo ste boli nespokojní, povedzte to nám. Ďakujeme za každú spätnú väzbu!

 

Sme otvorení ďalšej spolupráci, pokiaľ máte nejaký nápad, napíšte nám: 

Ďakujeme vám za akúkoľvek podporu!