Maľované mandaly odzrkadľujú naše bytie a podporujú harmóniu. Dokážem pre vás vytvoriť jedinčnú a personalizovanú mandalu
so zameraním na rôznu tému: osobná, firemná, partnerská, anjelská, harmonizačná do bytu, a iné.

Možnosti osobnej, partnerskej a firemnej mandaly

Ponúkam mandaly vhodné pre dospelých, deti, novorodencov, bábätká, páry, rodiny, ako aj pre firmy, byty, alebo verejné priestory.

Intuitívna mandala
Pred maľovaním a počas tvorenia sa naladím na daného človeka, pár, alebo firmu a nechávam sa intuitívne viesť v tvorbe harmonizačnej mandaly.

Mandala mena a dátumu narodenia
V mandale je zakomponovaná energia terajšieho mena a dátumu narodenia, ktoré nás silne ovplyvňujú. Mandala slúži na harmonizáciu našich energií, na spojenie sa so svojou podstatou, na rozvíjanie svojich kladných stránok a prijatie svojich tienistých stránok.
V prípade osobnej mandaly potrebujem terajšie celé meno a dátum narodenia. Osobnú mandalu je možné vytvoriť aj pre novorodeniatka.

Partnerská mandala spája energie páru a nalaďuje ich na seba. Vplýva harmonizujúco a podporuje vzájomné porozumenie, lásku a partnerstvo. Pre partnerskú mandalu potrebujem obe terajšie mená partnerov a dátum svadby, poprípade zoznámenia sa.

Firemná mandala podporuje rast firmy, príjemnú atmosféru a naplnenie v práci. Pre firemnú mandalu mi dodajte meno firmy a dátum jej založenia.

Leave a comment