Každú stredu budeme viesť s Iskrom spoločnú diaľkovú meditáciu na inú tému. Pridať sa môže každý, stačí si nájsť vhodné kľudné miesto a čas.

Meditovať budeme od 19:00. Pridať sa môžete ale aj v inú hodinu, ako vám to vyhovuje. Stačí sa naladiť na spoločný „kanál“ – tu stačí myšlienka: „Meditujem so skupinou Cesta k sebe.“

Témou prvej spoločnej meditácie je precítenie tohto ročného obdobia: zimný spánok.

20150107_ZemAPrirodaSpojme sa s prírodou, ktorá akurát odpočíva. Dovoľme si precítiť v sebe odpočinok, spomalenie, stiahnutie sa do seba. Čerpanie síl, posilnenie síl pred ďalším činným obdobím. Precíťme regeneráciu, oddych, spánok. Spojme sa s koreňmi stromov, s ich pomalým metabolizmom. Precíťme naše vlastné korene a spojenie so zemou.

Samozrejme, môžete aj „len“ vyprázdniť myseľ a nechať všetko plynúť.

Nasledovnú hudbu sme vybrali ako doprovod k meditácii.

 

Napíšte potom do komentárov, ako sa vám meditovalo, čo ste cítili.

Som. Žijem. Žijem v prúde života, vnímam ho a pozorujem, pomocou neho sa rozvíjam. Inšpirujem a som inšpirovaná. Pomáham a je mi pomáhané.

Vediem Centrum Effata Vita v Hainburgu, miesto stretnutí, seba-poznania a seba-rozvoja.

Termíny pre osobné stretnutie – liečenie energiou, anjelskú terapiu, výklad kariet – cez e-mail info zavinac cestaksebe.com.

Tagged on:             

3 thoughts on “Spoločná meditácia 7.1.2015

 • 7. januára 2015 at 18:57
  Permalink

  Začíname. Teším sa. Prajem vám krásnu meditáciu.

  Reply
  • 7. januára 2015 at 20:20
   Permalink

   Úžasné, ďakujem 🙂
   Odhalila sa mi nádherná krajina zimy, ľadu, snehu, spánku a spomaleného pohybu a napriek tomu plná života. Gaia je krásna, krásna, krásna, tak ako aj všetky jej deti 🙂

   Reply
 • 8. januára 2015 at 8:27
  Permalink

  Bola to krasna meditka. Hudbu som vnimala uplne inak, ako ked som ju pocuvala cez den. Akoby rozdelovala jednotlive fazy vnimania.
  Precitila som, ako to je, byt vlockou 🙂 A zaujalo ma, ze najprv sa s pribudajucim chladom rozpina a o co viac je chladnejsie, od urciteho bodu sa zase stahuje, akoby zahustuje.
  Uzila som si spomalenie, vlacnost, tahavost.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: