Spoločná meditácia na diaľku v stredu – presvetlujeme telo

PresvetlujemeTeloAj túto stredu budeme spoločne meditovať – každý, kde sa mu to hodí – od 19:00. Pridať sa môžeš ale aj v inú hodinu, ako ti to vyhovuje. Stačí sa naladiť na spoločný “kanál” – môžeš si povedať: “Meditujem so skupinou Cesta k sebe.” Alebo sa svojím cítetím na nás naladíš.

Môžeš si prečítať tento meditačný postup a ísť podľa neho, alebo si zvolíš vlastý spôsob.

Nájdi si vhodné miesto pre meditáciu, daj sa do pohodlnej polohy – či už v sede, alebo si ľahneš. Pusti si hudbu ak chceš a nechaj sa ňou sprevádzať. Sústreď sa na svoj dych, vnímaj nádych a výdych. S výdychom sa postupne uvoľňuješ a ponáraš sa do seba. 

Precíť stred hrudníka a vnímaj svetlo v ňom…

Svojím spôsobom precíť spojenie s matkou zemou….

Svojím spôsobom precíť spojenie so Zdrojom, nebeským otcom, vesmírom…

Presuň tvoju pozornosť opäť na stred hrudníka a precíť jeho svetlo. Toto svetlo sa rozširuje čoraz viac a viac…. až presahuje tvoj hrudník.. až svieti celé tvoje telo.. Žiara sa rozširuje a aj tvoje éterické telá, ktoré sú okolo teba ako vajíčko, žiaria čoraz viac a viac.

Nechaj plynúť tvoj vnútorný zrak/pocit ku miestam, ktoré si to v tvojom tele vyžadujú, k miestam, kde je šero, alebo hmlisto. Každé toto miesto presvetli – môžeš si predstaviť, že máš v ruke lampáš a zažínaš svetlá. Môžeš precítiť k týmto miestam lásku, prijatie, odpustenie – to, čo im pomôže rozsvietiť. Môžeš poprosiť matku zem, nebeského otca, alebo tvojich anjelov strážnych o pomoc pri presvetlovaní, zažínaní.

Ak niektoré miesta zostávajú nezmenené, nesnaž sa ich nasilu zažínať. Ich čas ešte nenastal. Pusti ich a putuj tvojím zrakom ďalej. 

Pokračuj, až pokiaľ sa nedostaví pocit, že je na dnes koniec. Môžeš sa poďakovať tvojim duchovným sprievodcom za pomoc, ako aj tvojmu telu sa spoluprácu.

Precíť tvoj dych, precíť tvoje okolie a telo, a v celistvosti sa vráť do prítomnosti. 

 

Samozrejme, môžeš aj “len” vyprázdniť myseľ a nechať všetko plynúť.

Nasledovnú hudbu môžeš použiť ako doprovod k meditácii:

Ak sa ti chce, môžeš v komentároch zdieľať s nami tvoje vnemy počas meditácie.

2 Comments

 • Iskra
  Posted 14. januára 2015 20:15 0Likes

  Ešte som si len pustil hudbu o 19:15 a už som cítil veľmi silné napojenie 🙂
  Neviem koľko nás bolo, ale ku koncu, okolo 19:50 tiekla energia tak silno, že som sa začal knísať ako kyvadlo a išlo mi odstreliť tú blokádu v 5. čakre 😀
  Všade bolo kopec svetla a svetelné bytosti všetko obklopovali a pomáhali pri liečení. Krása <3 Ďakujem 🙂

 • TinaTopi
  Posted 14. januára 2015 20:32 0Likes

  Dakujem aj ja. Velmi silny prud som citila.
  Na FB sa prihlasilo vyse 30 ludi.
  Kanal je este otvoreny do 21:00

Leave a comment