Pripravila som pre vás malú ukážku, ako znejú krištáľové misky.

Toto video a jeho zvuk si pustite cez kvalitné repráky. Reproduktory na mobiloch a notebookoch zvuky nevedia dobre prehrať a môže vzniknúť šum, chrčanie a chraščanie.

Tóny krištáľových misiek je najsamlepšie vnímať naživo :). Meditácia s miskami sa nazýva aj zvukový kúpeľ alebo zvuková masáž, čo je veľmi výstižné, lebo ich tóny sa rozvinú v priestore a je možné ich telesne cítiť. Tóny misiek sú zároveň liečivé, rozvibrovávajú vodu v nás, štartujú regeneračné procesy v bunkách. Dotýkajú sa nás výnimočným spôsobom, uvoľňujú blokády na fyzickej, emocionálnej a mentálnej úrovni. Je to dovolenka pre dušu a telo.

Vypočujte si na diaľku, ako znejú spievajúce krištáľové misky:

Prečo krištáľové misky? Sú vytvorené z drveného a lisovaného priesvitného kremeňa – z horského krištáľu. Energia krištáľu podporuje harmonizačné účinky zvukového kúpeľa.

Meditačná cesta pri zvuku krištáľových misiek nám môže otvoriť dvere k našej kreativite a k podvedomiu. Hudba misiek vás bude spevádzať na ceste do svojho vnútra, ku zdroju sily, do vnútorného ticha a pokoja. Môže vás zaviesť k odpovediam na otázky, ktorými sa v živote zaoberáte. Môžu prísť vnuknutia nových nápadov, nových riešení, iných uhlov pohľadu na životné situácie. Môžete si zacestovať mimo telo, pobrať sa do iných dimenzií a nechať vaše astrálne telo objavovať nové svety. Pri ceste si tak isto môžete pospať a takto načerpať silu.

Zvuky krištáľových misiek sa dajú využiť aj na nabíjanie predmetov a polodrahokamov.

Zaujalo vás to? Kedy sa najbližšie uvidíme? Pozrite sa do nášho kalendára udalostí.

Ak ste skupinka ľudí, čo chce zažiť krištáľové misky naživo vo vašom meste, môžem prísť ja ku vám. Rada prijmem aj pozvanie na konferencie, festivaly, alebo do meditačných centier.

S láskou,

Tina

🙂

Môžete ma kontaktovať e-mailom na info@cestaksebe.com alebo cez nasledovný formulár:


Najbližšie udalosti:

Žiadne Udalosti

Prihlás sa na odber nášho informačného letáku:

Select list(s):

Leave a comment