Aký bude tvoj rok 2016?

Vytvorila som pre rok 2016 dvanásť rôznyych mandál – všetky rovnakým spôsobom, pomocou Fibonacciho postupnosti – v každej mandale je zakódovaná iná energia. Pozri, ktorá ťa priťahuje a podľa toho si môžeš “vyveštiť”, aký budeš mať rok 2016.

 1. Uvoľni sa, ukľudni sa, zavri oči.
 2. Vnútorne sa nastav na zámer: “Môj rok 2016”
 3. Keď sa cítiš, že je zámer a tvoj stav dostatočne pripravený, otvor oči a nechaj na seba chvíľu pôsobiť mandaly na obrázku.
 • Vyber si 3 mandaly z obrázku – a pozri sa, čím sa v roku 2016 budeš zaoberať, aká energia ťa bude sprevádzať.
 • Ak chceš, môžeš si urobiť ročnú predpoveď – napíš si na každý mesiac mandalu, ktorá sa ti ku nemu hodí (môžu sa aj opakovať).

Potom si pozri TU význam jednotlivých mandál.

Rok2016_CKS

Ak ťa niektorá mandala zaujala natoľko, že by si ju chcel mať doma – elektronicky alebo ako obrázok, napíš komentár alebo E-Mail na info zavinač cestaksebe.com.

P.F. 2016!


Najbližšie udalosti:

24. júna 2019 - 30. júna 2019

Liečivá vedená meditácia a imaginácia – 25.06.2019 19:00 - 20:30

Prihlás sa na odber nášho informačného letáku:

Select list(s):

4 Comments

 • Jool
  Posted 5. januára 2016 13:49 0Likes

  …zvyčajne sa podobným veštbám a prognózam vyhýbam ako čert svätenej vode, ale tentokrát som urobil výnimku. Ako ten, ktorého meno môže byť použité v krížovke v zmysle ” ráno nevie, kde prespí v noci” som asi podvedome zatúžil, aby bol aj môj život aspoň trošičku predvídateľný a uchopiteľný. Nuž vybral som si a teraz neviem, či mám byť zlý na teba , alebo na seba 🙂 🙂 🙂 .
  Mandala, ktorá mi ( bohužiaľ nespochybniteľne, takpovediac na šupu ) padla do oka mala číslo jedna – veľké výzvy. Takmer mi bolo do plaču : “Už zasa ???” a “Bože prečo ???” Ako druhá ma veľmi upútala trojka ( materiálne statky) , ale nakoniec som vôbec netuším prečo uprednostnil sedmičku ( vzťahy ). A pri treťom výbere som dlho koketoval s šestkou (dobrodružstvo ), ktorá ma nesmierne dráždila, aby som nakoniec uprednostnil deviatku ( vzdelávanie ). Prskajúc som znovu preskúmaval mandalu po mandale v snahe prísť na kĺb tomu, prečo sa môj výber tak rozchádza s tým, po čom naozaj túžim a čoho sa mi chronicky nedostáva. V duchu tejto nálady som si detinsky zahundral niečo v zmysle , že mojou prvou veľkou výzvou bude zmeniť tvoje proroctvo a prekresliť tvoje “kolieska” 🙂 🙂 🙂 . Potom som si ale všimol, že všetky tri mandaly , ktoré som si chtiac / nechtiac vybral majú rovnaký stred a možno som na ne z akéhosi dôvodu jednoducho musel kliknúť aj keď sú v príkrom rozpore s tým, čo by som si naozaj prial. Tak mi držte palce 🙂

 • Santiguada
  Posted 5. januára 2016 16:55 0Likes

  Drzime si palce navzajom. Presne prve tri co spominas som si vybrala ja.

  1.Vyzvy – reakcia identicka s Tvojou., t.j. “Už zasa ???” a “Bože prečo ???” nasledovane hrdostou, aky som ja fajny bojovnik 😀
  2. Materialne statky – opica na strome. Co viac k tomu povedat. Nech kralujem mudro.
  3. Vztahy – Zeby snad konecne roztalo moje ladove, ladove srdce?

  …akoze, tiez by som si vedela vybrat lepsie 😀

 • Iskra
  Posted 5. januára 2016 18:02 0Likes

  🙂 🙂 🙂 podelím sa teda aj ja
  1. výzvy – yesss, to som si prial 😀
  2. vzťahy – no šak to už bolo v tých výzvach 😆
  3. harmónia – presne takto som si to objednával 😉

 • Květa
  Posted 19. januára 2016 22:14 0Likes

  1-velké výzvy – to by mě zajímalo jaké
  2-láska 🙂
  3- práce – tu bych moc potřebovala

Leave a comment

Adresa

Donaulände 17
2410 Hainburg a.d. Donau

Nájdete nás aj na

Nové články priamo na váš email

Copyright © Martina Burgwieser 2019. All Rights Reserved.

%d blogerom sa páči toto: