Živá strava spája a fotky z Hainburgu

vitannikHeaderSrandovná príhoda z obeda. Bola som si užívať anti-pasti mňamky a naložila som si ozaj poriadny tanier týchto dobrôtiek. Akurát som začínala jesť, keď šla okolo mňa dáma staršieho veku a zaujal ju obsah mojich tanierov. Na otázku, čo to jem, som jej najprv ukázala smer bufetu s predjedlami (!!!! aspoň vidno, ako ja počúvam). Na túto neuspokojivú odpoveď teda lepšie a dôrazne sformulovala otázku, čo to mám na tanieri. A ako som jej pomenovávala cibuľky, artičoky a sušené paradajky, prikmotrila sa k stolu ďalšia dáma a pozorne počúvala. Prvá spokojne odišla a druhá si dala veci o stôl ďalej a zároveň sa ma spýtala, či som vegetariánka. Na moju odpoveď že skoro, že som vitariánka, mi s radosťou odpovedala, že aj ona je vegetariánka 😀 (aspoň vidno, ako ona počúva 🙂 hihi – každý si svoje melieme 🙂 ). Dali sme sa do rozhovoru o tom, čo jeme a čo nie a po chvíli si dáma sadla k jej stolu, mne chrbtom. Na niekoho čakala a ten nechodil, tak sa znova otočila ku mne, že či som Viedeňčanka. Jej s úsmevom vravím, že pochádzam zo Slovenska a teraz žijem v Hainburgu. Na to ona vyskočila, rozdrapila v radosti ruky a s výkrikom: V HAINBURGUUUUUUU? spakovala kabelku a posadila sa k môjmu stolu 😀 😀 😀 Vysvitlo, že ona v Hainburgu vyrastala a je s týmto mestečkom úzko spätá, tak sme sa teda obe vytešili, že ona tu voľakedy žila a ja tu teraz žijem. 😀 😀 😀 Nemohla som z nej, úplne som sa smiala počas nášho rozhovoru, aké krásne stretnutie :).

Pár mojich impresií z Hainburgu…

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Keď sa vrátim k mojej skoro-raw strave – ráno som si dala už dva dni v chladničke odstáte chia semienka vo vode, zamiešala som do nich jedno kiwi a za pol lyžičky medu. Kolega doniesol sójové mlieko do mojej kávičky, ktorú veru aj naďalej pijem. Je možné, teda vysoko pravdepodobné, že to mlieko bolo tepelne spracované, ale šak k opraženej káve zaliatej horúcou vodou môže ísť už aj tepelne spracované mlieko, ta ňe? 🙂 Na obed som mala už spomínané anti-pasti s miešaným šalátom a poobede som si dala jeden banán. Večer som si dala trochu šalátu a potom sme mali diskusný klub, tak už som nič nejedla. Po celý deň som dávala pozor, aby som pila dostatok vody. Mám pocit, že to mojej pleti pomohlo.

S Iskrom sme doklepli plán na májový seminár v Zaježovej – budeme kvantovaaať! Naučíme vás, ako tvoriť zo srdca. Ako používať „Matrix energie“, kvantové pole, ako zrútiť kvantovú vlnu, ako transformovať svoj život na taký, aký ho chcete mať! Vyrobila som aj krásny amatérsky obrázok k tejto udalosti (Mia a iní profi grafici, pozdravujem! Viem že to je ako keď nie-baleťák robí piruetu, ale teším sa :D)

KvantovkaKl

Rezervovať miesta si môžete už tu, máme obmedzený počet miest, tak neváhajte!

A zajtra a pozajtra sa vidíme na seminári sebarozvoja pomocou čakrových tém. Už teraz cítim, že to bude sila! Budeme sa zaoberať hlavne vzťahmi – k našim blízkym, ako aj ku nám samým, našou sebahodnotou, budeme cvičiť, maľovať, meditovať a týmto zároveň aj oddychovať. Ešte sú voľné miesta, prihlásiť sa môžete tu.

Denník vďačnosti nestíham napísať, včera som si počas dňa pomyslela, čomu som všetkému vďačná a dnes ráno mi to už konkrétne vypadlo :D.

Ozaj, našla som ďalšie rébusy, chcete?

1 Comment

Leave a comment